dr hab. n. med. Elżbieta Baś-Budecka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Minęło kilka lat od wizyty u tej Pani doktor. Do dziś mam traumę. Wszystko było dobrze, dopóki na którymś usg nie okazało się, że z ciążą są problemy. Nagle zmieniła się jej postawa. Najgorsze byli to, że kiedy umówiłam się na kolejna wizytę i przyjechałam na nią pękną obaw, bo na poprzedniej były nieprawidłowości, okazało się, że Pani doktor nie chce mnie przyjąć - od tak po prostu. Nie zostałam poinformowana wcześniej. Nie wiedziałam, co dalej robić. Byłam załamana, przerażona. Potem analizowałam te sytuację. Wydaje się oczywiste, że nie chciała mieć problemu. W taki sposób nie zachowuje się lekarz. Nie polecam. Skupiona na zarabianiu pieniędzy, okrutna w stosunku do pacjentek, których ciąża nie idzie książkowo, kiedy są jakieś problemy. Cyniczna i chłodna.

Korzystam z usług Pani doktor już po raz drugi. Pierwszy raz na Żeligowskiego w 2016: szczegółowe USG ciąży i dokładnie oszacowany termin porodu, konkretne informacje na temat stanu zdrowia dziecka, które wynika z odczytu badania. W 2021/2022 po raz drugi w Szpitalu Medeor, również USG ciąży. Mam pozytywną opinię na temat zakresu usług. Ponadto organizacja wizyty jest na tyle dobra, że nie ma opóźnień, wszystko jest konkretnie wyjaśnione, co, gdzie, kiedy. Profesjonalny specjalista, polecam.

Profesjonalny specjalista, polecam.

Postanowiłam wystawić opinię, bo absolutnie nie zgadzam się z tymi negatywnymi, które dla mnie są nierzetelne! Prowadzę u Pani doktor drugą ciążę. W pierwszym przypadku przebiegała książkowo do 37TC. Potem bardzo skoczyło mi ciśnienie-dostałam receptę i od razu musiałam wykupić lek i zażyć i dopiero wtedy Pani doktor pozwoliła mi jechać najpierw na ktg, a potem do domu. Potem miałam za wysoki poziom kwasów żółciowych i podejrzenie cholestazy-natychmiast miałam przyjechać po receptę na lek i zażyć, a następnego dnia powtórzyć badania i wynik wysłać SMS. Byłyśmy w ciągłym kontakcie. Teraz w drugiej ciąży kolka nerkowa i wysokie ciśnienie - i znów SMS co robić i od razu odpowiedź.
To, że ktoś ma sposób bycia jaki ma - jednym się on podoba innym nie- nie obliguje nikogo do wystawiania oceny negatywnej. Pani doktor jest niesamowicie kompetentnym lekarzem z ogromną wiedzą. Nie jednej pacjentce pomogła zajść w ciążę, ja sama poleciłam ją 4 koleżankom-trzy z nich już są szczęśliwymi mamami, a jedna prawdopodobnie w ciąży nigdy nie będzie ale przynajmniej dzięki Pani doktor wie dlaczego, a nie jak mówił poprzedni lekarz-że to przyroda i musi próbować. Jeżeli dla kogoś priorytetem jest, żeby tatuś był przy usg, a nie zdrowie i życie dziecka podczas prawidłowo i z zaangażowaniem prowadzonej ciąży no to o czym my mówimy? A pacjentki nie są zapisywane co 5min tylko co 15, a jeśli jest potrzeba to Pani doktor poświęca więcej czasu- często zwyczajnie nie ma takiej potrzeby. Żadnego pytania nie pozostawi bez odpowiedzi. Drogie Panie, w większości przyszłe mamy: Nie cackajcie się ze sobą psując w ten sposób opinie Pani doktor i zastanówcie się co jest dla was tak na prawdę ważne.

Najlepszy ginekolog! Pani doktor jest rzeczowa, cierpliwa i bardzo zaangażowana. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, wzbudza zaufanie i służy radą (również przez SMS). Nie odniosłam wrażenia, żeby kiedykolwiek była niemiła - jest po prostu rzeczowym fachowcem. Nie przegania z gabinetu, tylko szuka rozwiązań i odpowiada na wszystkie pytania. Plusem jest świetnie wyposażony, duży, komfortowy gabinet.

Pani doktor jak najbardziej kompetentna. Widać że ma doświadczenie i wiedzę. Jest konkretna i wszystko wyjaśnia tłumaczy. Natomiast faktycznie jest specyficzna. Czasem bym powiedziała ze nawet chłodna. Jedyne co bardzo mi się nie podobało jest stosunek do mezczyzn podczas badan usg. Bardzo chciałam by mąż widział nasze maleństwo by był przy badaniu. Nigdy nie słyszałam by ktoś robił z tego powodu problem. A jak pani doktor powiedział ze mąż wejdzie na badanie USG to pani doktor odpowiedziała ,, jak musi,,. Bardo mi się to nie podobało i jej taki stosunek przy wszystkich badanich usg ale mimo wszystko uważam ze to jeden z najlepszych lekarzy :)

Zgadzam się z tymi mniej pochlebnymi opiniami innych. Jeśli płacisz za wizyty pani dr przyjmuje, nawet pisze sms o 1 w nocy byle umówić wizytę a co za tym idzie zasilić swoje konto. Pacjentki zapisuje co 5min i człowiek nie ma poczucia zaopiekowania a przecież przychodzimy do pani dr z problemem, prawda. Chyba pani dr jest zmęczona pacjentkami i wypaliła sie jako lekarz. Po wydaniu na wizyty ponad 2tys zl zostałam odprawiona z kwitkiem i bez zadnych informacji. Nie polecam a myślałam że u Pani dr znajdę pomoc. Może czas juz odpocząć Pani dr.

Brak kultury osobistej. Zero odpowiedzi na "Dzień Dobry"Zdecydowanie lekarz który minął się z powołaniem. Zachowanie wskazujące tylko na przymusową pracę zarobkową. Brak empatii. Badanie połówkowe wykonane w 5 minut już wraz z wywiadem. Wyrecytowane szybko , jak z książki . Jeśli idziesz z myślą zobaczenia maluszka na najważniejszym badaniu w połowie ciąży. Rozczarowanie. Na pytania o wymiary dzidzi wzruszenie ramionami. Nie polecam nikomu. Badanie taśmowe byle by już wyjść do domu. Wszystkie negatywne opinię z innych portali znalazły swoje potwierdzenie. Mam nadzieję że nigdy już nie będę miała przyjemności.

kompetentna; rzeczowa; konkretna; sympatyczna; nie zbywa zawsze rozmawia i wyjaśnia do końca; nie siedzi z zegarkiem w ręku na wizycie, zawsze wykonuje wszystko kompleksowo. Polecam.

prowadzila moją ciążę niepowikłaną wiec nie bardzo miala sie czym wykazac ale na koniec dala skierowanie do szpitala, zaoferowala ze jesli zawiadomie ze jestem w szpitalu to odzwiedzi - i odwiedzila podczas porodu, zajrzala i wyszla, byc moze cos szepnela poloznaj, moze nie nie wiem. Ogólnie bardzo delikatna, kompetentna uprzejma nie mam powodu zeby narzekac, tyle ze wizyty bardzo zdrozaly i nawet za wypisanie zwolnienia bierze dodatkowo 20zl, za cytologie 30, usg chyba 50zł dodatkowo do 100zl za wizyte, wiec sporo nie da sie ukryc. ogolnie polecam

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor jest - w gruncie rzeczy - mało kompetentną służbistką. W czasie prywatnych wizyt miałam nieodparte wrażenie, że pomyliła profesje.