Elżbieta Bierońska

Logopeda, Psycholog

Ciepła, serdeczna i skuteczna. Bardzo dobry Logopeda z ogromnym doświadczeniem. Do wszystkiego podchodzi z dużą rozwagą i wrażliwością, zawsze wysłucha wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Ma własny system, korzystając z różnych metod proponowanych przez różne szkoły logopedyczne. Synek w czasie roku zajęć u Pani Elżbiety poczynił ogromne postępy nie tylko w wymowie ale także w rozwoju ogólnym, budowie zdań, formowania wypowiedzi. Gorąco polecam!

Bardzo dobra Pani logopeda o dużej wiedzy i intuicji. Wyleczyła mnie z poważnej wady wymowy, z którą poprzedni logopedzi sobie nie poradzili. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dużo różnorodnych ćwiczeń, dobranych indywidualnie. Polecam.

Szczerze polecam Panią Logopedę, kompetentna i pomocna, Syn ma trudności z kontaktami a P Elżbieta ma świetne podejście, nienachalna, uprzejma i szybko wzbudza zaufanie, potrafi zainteresować dziecko i proponuje świetne ćwiczenia-pomysłowe i zachęcające dziecko do współpracy, syn uwielbia komputer więc mieliśmy i ćwiczenie z nim,wszystko tłumaczy, 45minut-60zł, rzadko spotyka się aż takie dobre podejście do dziecka, polecam w 100% i korzystam nadal z usług tej Pani logopedy.Skutki są.

Prawdziwy psycholog! Przywraca radość życia!

Prawdziwy psycholog! Przywraca radość życia!

Cieszę się, że trafiłam na Panią Elżbietę. Wcześniej miałam do czynienia z 4 innymi logopedami i jakoś nigdy do końca nie byłam zadowolona, a Panią Elżbietę polubiłam od razu. Jest świetna, bardzo doświadczona, skuteczna, widać że lubi to co robi. Do tego to osoba bardzo kulturalna, w sposób niewymyszony uprzejma i życzliwa oraz uczciwa (nie naciągała na kolejne wizyty).

serdecznie polecam! po dwóch miesiącach ćwiczeń mówię zdecydowanie wyraźnie i WRESZCIE mówię "r"!

Poświęcała mi bardzo duzo czasu, dawała świetne ćwiczenia. Wcześniej byłem u 4 logopedów, ale to właśnie p. Elżbieta nauczyła mówić mnię 'r' :) Serdecznie polecam!