lekarz Elżbieta Błażejewska

Najlepszy lekarz z powołania. Z miłością do pacjenta, zawsze przyjmie czy to rano czy po południu. Takiego lekarza tylko mieć. Pani Doktor kocha to co robi , kocha dzieci i swoich pacjentów. Bardzo polecam

Najlepszy lekarz, pediatra w Kętrzynie, powiecie,a nawet w województwie. Polecam z całego serca.Nawet jak dziecko jest nastolatkiem to pamięta jego wszystkie choroby oraz jak reaguje na leki. Cały czas jest w kontakcie ze swoimi pacjentami, rodzic może napisać sms-a zawsze odpowiada i doradza co dalej robić.Miła i kompetentna.

Nie nie i jeszcze raz nie. Dla mnie wystarczył kontakt z nią w szpitalu. Dziecko zostawione w szpialu po porodzie na pół miesiąca bo niby bakteria w moczu przy czym gdy się lekarz na któryś weekend zmienił na oddziale okazało się że nie ma i nigdy nie było żadnej bakterii. Tyle dni leżenia i codzienne pobieranie moczu i krwi. Dla mnie przekazywała zupełnie inne informacje niż dla męża. Do tego oburzona strasznie gdy chciałam aby mi udzieliła podstawowej informacji o zdrowiu mojego dziecka. Mam do niej uraz i zawsze będę powtarzać że to najgorszy pediatra w Kętrzynie

W mojej i męża ocenie jest to najlepszy pediatra w powiecie. Posiada bardzo dużą wiedzę medyczną i skutecznie leczy dzieci. Jest bardzo miła i cierpliwa. Trafnie diagnozuje choroby. To prawdziwy lekarz z powołania. Życzę sobie i wszystkim tylko takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz , miła, dzieci ja uwielbiają ,ma dobre podejście ,kompetentna dobrze leczy ,wspaniały lekarz z powołaniem , co swiadczy fakt ,że niema juz miejsc na nowych pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr.Elzbiety Błazejewskiej.Godna polecenia

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Tylko te kolejki do gabinetu, ale cóż jest najlepsza i dlatego wszyscy chcą do niej.

Anioł nie kobieta. Pamięta imiona wszystkich swoich pacjentów. Bywa, że sama dzwoni do rodziców pytając o stan zdrowia dziecka. Nie znam żadnego innego lekarza, który by tak robił. Jest dostępna pod telefonem niemalże o każdej porze, potrafi uspokoić najbardziej zestresowanego rodzica. Jest nie tylko lekarzem dla dzieci ale również psychoterapeutą dla rodziców. Najlepszy lekarz EVER!!!!!

Cudowny Lekarz!Duża fachowość i Profesjonalizm. Wspaniałe podejście do dziecka i nie lekceważy rodzica!

lekarz z powołania!Każde dziecko traktuje indywidualnie, z należytą troską.Przykry jest tylko fakt ze publicznie juz nie zapisze sie do niej zadnego maleństwa z powodu braku miejsc!!!kolejki są gigantyczne:-)

Profesjonalna i przemiła. Zajęła się w szpitalu rewelacyjnie zarówno dzieckiem jak i zestresowaną matką :). To cud, że zastaliśmy ją na izbie przyjęć.