lekarz Elżbieta Bojarska-Łuniewska

Nie polecam nikomu tej pani, byłam zmuszona iść do niej bo moje dziecko miało wysoką gorączkę a mojej lekarki nie było, nie dość, że z łaską mnie przyjęła to jeszcze aluzje miała, że dziecko płacze i nie może go zbadać, zajrzała mu do gardła i stwierdziła, że wygląda jej to na infekcję WIRUSOWĄ a przepisała 11-miesiecznemu dziecku silny antybiotyk, który mu w końcu a akcie despreacji niestety podałam, bo tem mu wciąż rosła, po 2 dniach okazło się że była to tzw trzydniówka, której się NIE LECZY antybiotykami, więc moje dziecko niepotrzebnie zostało nafaszerowane tym świństwem bo pani się na chorobach nie zna, to niech kasjerką zostanie a nie ludzi truje. Nie jej dziecko to co się będzie przejmować, nie polecam tej pani "doktor"

Leczyła mnie 25 lat, dalej żyje i z każdej choroby wychodziłem szybko i skutecznie, nigdy żadnych powikłań, przepisywane leki nie rujnujące budżetu. Dobry lekarz, miły człowiek. 5+

Pani doktor jest przemiłą osobą. Zawsze wszystko wytłumaczy, nie zbywa rodziców i naprawę lubi małych pacjentów. Ma dużą wiedzę, zna nowe preparaty medyczne. Kieruje bez wahania do specjalisów w razie wątpliowści. Wizyty w przychodni z małym dzieckiem są dzięki jej podejściu bezstresowe.

Lekarz godny zaufania,przede wszystkim ma na celu dobro dziecka ale jest pierwszym lekarzem z ktorym sie spotkalam majacym na celu rowniez i dobro matki.Bardzo sumienny lekarz i normalny,nie rzuca tylko terminami medycznymi ale tlumaczy rodzicowi dosc prosto przyczyne ewentualnej choroby. Lekarz godny polecenia.