dr n. med. Elżbieta Bortkiewicz

Najwspanialsza Pani Doktor Elżbieta Bortkiewicz, ❤ interesowała się całym mlodziutkim czlowiekiem nie tylko jednostką chorobową. Jest bardzo przyjazna dzieciom, młodzieży ale również dorosłym. Każdy problem jest dla Niej ważny. Jest zarówno bardzo kompetentnym Lekarzem jak i fantastycznym czlowiekiem . Każdemu życze spotkania na swojej drodze takiego KOGOŚ. Dla mnie jest wzorem, idolem i Kimś do naśladowania. Gorąco polecam i również kieruję swoich znajomych chorych do Pani Doktor.❤❤❤Zdrowia Pani Elżbieto🙂

Leczyłem się u Pani doktor od 4 roku życia do 20 , w swoim życiu nie spotkałem milszego i lepszego lekarza gorąco pozdrawiam i polecam . Mirosław B 34 lata

Pani doktor ma bardzo duże doświadczenie, wyczucie i podchodzi kompleksowo do sprawy zarówno choroby jak i pacjenta. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze chętnie udziela porady. Mam do Niej całkowite zaufanie i szczerze polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty.

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA ORDER UŚMIECHU,KOCHA DZIECI.PRACUJE W SZPITALU PUBLICZNYM,PRZYCHODNIACH,OPIEKUJE SIĘ DZIEĆMI W HOSPICJUM JAK I RÓWNIEŻ MA SWÓJ PRYWATNY GABINET.GORĄCO POLECAM.