Elżbieta Borucka

Alergolog, Pulmonolog

Leczyłem się kilka lat u dr Boruckiej, w mojej ocenie to świetny lekarz. Ogromna wiedza, bardzo kompetentna, każdorazowo dokładnie bada. Czasem bywa stanowcza, co może sprawiać na początku złe wrażenie, ale zapewniam że to lekarz wart polecenia jeśli chodzi o alergie i choroby płuc. Każdorazowo bardzo skutecznie dobiera leki, indywidualnie, pod danego pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, wnikliwie bada, nigdy nie odmówiła mi pomocy ani nie zbyła. Bardzo polecam.

odradzam i jeszcze raz odradzam, zwłaszcza trudniejsze przypadki, dla mnie 3 letnie leczenie u tej lekarki to koszmar - brak kompetencji, najmniejsza linia oporu w leczeniu, szukajcie lekarza a nie pani tylko do wypisywania recept...

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny I uprzejmy. Miałby może ktoś prywatny numer do pani doktor, bo pilnie szukam kontaktu z Panią doktor

Polecam. Od lat poszukiwałam dobrego lekarza i dopiero dr Borucka naprawdę mi pomogła. Czas oczekiwania na wizytę faktycznie zawsze jest bardzo długi i to w zasadzie jedyny minus, który dosyć stresuje, zwłaszcza starszych ludzi na korytarzu. Jednak jeżeli ktoś jest uczulony na owady to warto poczekać.

Przede wszystkim pani doktor nie ogarnia organizacyjnie działalności gabinetu i przychodni. Oczekiwanie na umówioną na konkretną wizytę może trwać kilka godzin. To bardzo zniechęca. Myślę, że w leczeniu jest na tyle doświadczona, że wie jak leczyć.

Myślę, że w leczeniu jest na tyle doświadczona, że wie jak leczyć.

Polecam tę lekarkę! Jestem pacientką od ponad 10 lat.Dzięki niej mogę swobodnie oddychać,pracować i cieszyć się życiem! Wie jak pomóc choremu ,jest kompetentna a w tym miła.

U pani doktor Boruckiej leczyłam się od 2000 roku wyszłam za mąż i zamieszkałam w Grudziądzu więc zmieniłam lekarza lecz teraz obecnie mieszkam we Wrocławiu i wracam do pani doktor Boruckiej jest to lekarz kompetentny i zna się na chorobach u lekarzy których byłam w Grudziądzu,Bydgoszczy i we Wrocławiu natrafiłam na chamstwo bezczelność i poniżenie pacjenta lekarze z tych miast nie podołali za moją chorobą nie znają się a pani doktor Borucka to naprawdę super człowiek i lekarz dzięki niej tylko żyję!!!!!

Pani potrafi tylko przepisywac za kazdym razem nowe i drogie nierefundowane leki i nic wiecej.Nie słucha tego co pacjent do niej mówi, strasznie roztargniona, bałagan w gabinecie. Strasznie zaniedbała moja alergie!!Zmieniłam lekarza i zalecił natychmiastowe odczulanie!

Byłam u Pani Doktor dwukrotnie, poleciła mi ją znajoma. Jest stanowcza ale nie boi się przyznac do pomyłki. Leczenie alergii to proces długotrwały wymagający eksperymentowania z lekami. Każdy z nas ma inną tolerancję dla lekow i ludzi najwyraźniej również. Jest rzeczowa, ma spore doświadczenie, działa po swojemu i nie lubi narzekania. Bardzo pozytywna i niesamowicie rzeczowa. Dba o pacjenta i jego kieszeń, nie przepisuje najdroższych leków, szuka tańszych zamienników. Beata Tyszkiewicz w kitlu :-) Polecam i zapewniam, że warto poczeka w kolejce.

Pani Doktor Borucka to przede wszystkim Fachowiec przez duże F. Profesjonalnie podchodzi do problemu i wytłumaczy chorobę. Korzystam z usług pani Doktor od 1,5 roku. Sławek

Sławek