lekarz Elżbieta Cieślak

Żyję 90 lat, dlatego, że moim lekarzem domowym jest od wielu lat Pani doktor Elżbieta Cieślak, jest ona wspaniałym diagnostykiem, który poznaje moje schorzenia i zapobiega rozwojowi chorób przez odpowiednią terapie. Wykonuję dokładnie jej wskazówki i wierzę, że dzięki jej wiedzy i doświadczeniu dożyłem tego wieku. Modle się do Boga, by prowadziła dalej jeszcze moje leczenie i słyszę jak wszyscy jej pacjenci tego pragną. Dziwię się, że jest tak mało wpisów na stronie internetowej, ale wynika to chyba dlatego, że 90% jej podopiecznych to ludzie w podeszłym wieku, którzy nie ...

Dziwię się, że jest tak mało wpisów na stronie internetowej, ale wynika to chyba dlatego, że 90% jej podopiecznych to ludzie w podeszłym wieku, którzy nie mają dostępu do internetu.

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tego lekarza. Pani doktor jest bardzo kompetentna, uczynna, cierpliwa, wrażliwa, a przede wszystkim jest świetnym diagnostą, doskonale dobiera leki, opierając się na swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Wszystkim gorąco polecam leczenie u Pani doktor.

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tego lekarza.