lekarz Elżbieta Czarzasta

Neonatolog, Pediatra

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil. 2015 lato - powtorzenie kuracji. Super. Polecam.

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily
ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil.
2015 lato - powtorzenie kuracji.
Super. Polecam.

Tylko dzięki niej po dwóch latach leczenia u różnych specjalistów (lekarz ogólny, dermatolog, okulista, na koniec załamana prosiłam także farmaceutę z apteki o pomoc!!) doszłam do siebie. Zapisane przez nią leki, w które do końca nie wierzyłam bo to homeo... jednak pomogły, jak żadne inne. Pierwsza wizyta była w ogóle miłym zaskoczeniem, bo trwała długo i była dość kompleksowa. Polecam.

Leczyłam się u pani doktor przez kilka miesięcy, ale leczenie nie przyniosło żadnego efektu. W tym czasie nie wymagano ode mnie żadnych wyników badań, a szkoda, bo proste badanie hormonów wyjaśniłoby wszystkie objawy i brak efektów leczenia. Odradzam osobom, które szukają dobrego diagnosty.

Odradzam osobom, które szukają dobrego diagnosty.

Za szybko chce zakończyć wizytę, ciągle tylko daje swoje granulki na wszystko.

Za szybko chce zakończyć wizytę, ciągle tylko daje swoje granulki na wszystko.