lekarz Elżbieta Dłużniewska-Haratym

Profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt, miłe wrażenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u niej

Jestem bardzo zadowolna z wizyty u Pani doktor. Nareszcie ktoś wytłumaczył mi co się dzieje z moim wzrokiem. Bez żadnych niedomówień, wszystko na spokojnie. Dziękuję bardzo Pani doktor za fachową poradę. Polecam z czystym sumieniem!

NIE POLECAM !!! I OSTRZEGAM !!! Pani nie powinna być lekarzem . Chodziłam kilka lat do niej z córka , myślałam ze lekarz to powinien się znać na rzeczy i tej pani zaufałam. Wzrok z roku na rok drastycznie się pogarszał ! Sięgnęłam po pomoc innego Specjalisty i okazało się ze przez tyle lat źle pani „doktor” Haratym dobierała dziecku soczewki do wady ! Przy minusach powinna dawać soczewki takie jaka jest wada wzroku a nie dużo, ale to dużo zaniżone ! Zamiast dziecku zatrzymać ta wadę to przez to ...

NIE POLECAM !!! I OSTRZEGAM !!!
Pani nie powinna być lekarzem . Chodziłam kilka lat do niej z córka , myślałam ze lekarz to powinien się znać na rzeczy i tej pani zaufałam. Wzrok z roku na rok drastycznie się pogarszał ! Sięgnęłam po pomoc innego Specjalisty i okazało się ze przez tyle lat źle pani „doktor” Haratym dobierała dziecku soczewki do wady ! Przy minusach powinna dawać soczewki takie jaka jest wada wzroku a nie dużo, ale to dużo zaniżone ! Zamiast dziecku zatrzymać ta wadę to przez to jej leczenie ta wada drastycznie się pogłębiała ! Zapewniano mnie przez ta panią , ze to normalne ! Nie prawda ! Nie polecam ! Nie polecam tej pani !

Polecam Panią Haratym jest bardzo dobrą okulistka dla dorosłych oraz dla dzieci (Y) Chodzę do Pani doktor z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona z usług :-)

Pani Doktor mimo, że wizyta była prywatna, przeprowadziła wszystkie potrzebne badania łącznie z tomografią oczu. Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Polecam.

Pani doktor bardzo w porządku konkretna i rzeczowa.

Pani doktor bardzo w porządku konkretna i rzeczowa.

Nie polecam. W mojej ocenie Pani dr nie jest zbyt dobrym okulistą. Przez kilka lat korzystałam z usług Pani dr i jak się okazuje w tym czasie zdążyłam przekonać się o jej przedmiotowym podejściu do pacjenta. Atmosfery w gabinecie miłą nazwać nie można. Ponadto po wizycie u innego okulisty wyszło kilka niedociągnięć w leczeniu u Pani dr Haratym, choćby źle dobrane soczewki. Ponadto rozmawiałam z kilkoma moimi znajomymi, którzy również zdecydowali zmienić okulistę i podzielają moje zdanie. Także odradzam wizytę u tego lekarza. Salon optyczny przy gabinecie jak najbardziej w porządku lecz sama usługa lekarska nie do przyjęcia, a szkoda - wygodna opcja: optyk + okulista w jednym budynku. Chełm może metropolią nie jest, ale innego dobrego okulistę bez problemu można znaleźć.

Ta Pani Doktor zrobiła wielka łaskę że pokazała mi jak obchodzić się z soczewkami za co trzeba dodatkowo zapłacić 10zł!!W innych gabinetach jest to za darmo. Byłam tam raz i więcej nie pojdę.

Według mnie dr E Haratym jest najlepszym lekarzem okulistą w Chełmie .Rozpoznała u mnie podczas pierwszej wizyty chorobę oczu którą inni " uznani " chełmscy lekarze okuliści wykluczyli. Rzetelnie wyjaśniła co mnie czeka ( w sensie dalszego leczenia i rokowania ). Skierowała mnie następnie w celu dalszego leczenia do Kliniki Okulistycznej w Lublinie która potwierdziła jej diagnozę,za co jestem naprawdę wdzięczna

Bardzo dobry specjalista, za pierwszym razem wykryto moją wade wzroku i przepisano mi okulary