lekarz Elżbieta Donotek

najgorszy lekarz jakiego znam niezna sie na chorobach a ocenia bez badania dziecka niepolecam nikomu aby leczyl swoje dzoecko u niej.

Osobiście leczę się u Pani Donotek i jestem zadowolona , ponieważ jest ona miła szczególnie dla dzieci i co naj ważniejsze - wyleczyła mnie z prawie wszystkich chorób przez co mam do niej zaufanie . MOGĘ POLECIĆ . LECZ OSTRZEGAM NIE JEST ONA PROFESJONALISTOM . :)

Pani Doktor leczyła mnie od małego aż do teraz.Zawsze ją lubiałam jako lekarza,a teraz jako osoba dorosła doceniłam również jej kompetentność i wiedzę medyczną.Zawsze po jej zaleceniach wracałam do zdrowia.Nigdy nie musiałam powtarzać wizyty.Dla osób,które dopiero zaczęły do niej chodzić,może się wydawać nieuprzejma i nie wzbudzać zaufania,ale myślę że to wina wieku i rutyny w zawodzie.Pozdrawiam i polecam Panią Doktor!

Chodzę do pani Donotek z dwójką dzieci. Jestem zadowolona. Zawsze zostajemy życzliwie i kompetentnie obsłużone. Dzieci się jej nie boją, gdyż razem ze mna skutecznie odwraca ich uwagę. To lekarz godny polecenia.

Od lat znam panią doktor: wspaniała, troskliwa, kompetentna. Zawsze w czasie wizyt z dzieckiem znajdzie czas na sprawy medyczne, badania, udzieli rad, wskazówek i... pogawedzi. Pozdrawiam serdecznie

Pamiętam jak będąc dzieckiem bałam się Pani doktor jak ognia! Głośna, raczej nieprzyjemna osoba. Jednakże jej metody leczenia były skuteczne!

PANI "DOKTOR" DONOTEK ODMÓWIŁA PRYWATNEJ WIZYTY W NAGŁYM WYPADKU MAŁEJ DZIEWCZYNCE PONIEWAŻ DZIECKO NIE JEST DO NIEJ ZAPISANE, A MĘŻA KTÓRY LEDWO CO MÓWIL( INNY LEKARZ STWIERDZIŁ OSTRE ZAPALENIE KRTANI) WYZWAŁA OD HIPOCHONDRYKÓW I WYPROSIŁA Z GABINETU

Witam, PAni Elżbieta leczyła mnie a teraz ja chodzę z moim synkiem do NIEJ.Najpierw był problem z kolkami- żadne środki z apteki nie pomagały, wypisała mi jakieś ziółka które pobliska apteka wykonała- koszt 5 zł a efekt był 100%. Jak się mały wydzierał to dzwoniłam do Pani dr do domu- wyjaśniała mi wszystko telefonicznie- nawet analizował mi wyniki jakie były robione. Jak dziś wchodzimy do gabinetu- rozpoznaję mojego ; jak nazwała: KRZYKACZA- któy już nie krzyczy i jest pogodnym uśmiechnętym chłopczykiem. Pani Elżbieto gratuluję podejścia do dzieci:)

EMERYTCE JUZ SIE NIE CHCE ROBIC NIE POLECAM PANI DOKTOR

EMERYTCE JUZ SIE NIE CHCE ROBIC NIE POLECAM PANI DOKTOR

Najwspanialsza Pani doktor. Fantastyczne podejście do małej pacjentki. Jako lekarz rodzinny i pediatra spełnia wszelkie oczekiwania jakie pokłada się w fachowości i kompetencjach tak zaufanej osoby. Pani doktor zna pacjentów, prawidłowo przewiduje rozwój leczenia. po wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami moje dziecko bardzo bało się nawet profilaktycznych wizyt, teraz rozpoznaje Panią doktor na ulicy, a wizyty nie kończą się płaczem.