lekarz Elżbieta Fajfrowska- Al Ali

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.W czasie specjalizacji pracowała w szpitalach wojewódzkich w Wielkopolsce. W latach osiemdziesiątych wyjechala z kraju i przez ostatnie 30 lat pracowała w Syrii doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych szpitalach oraz gabinetach ginekologicznych. Wykonuje ultrasonografię brzuszną i przezpochwową w ginekologii i położnictwie. Zajmuje się leczeniem płodności, diagnostyką i leczeniem porodu przedwczesnego, prowadzeniem profilaktyki i leczeniem na...

Pani doktor jest bardzo doświadczoną i kompetentną lekarką. Kolejna wizyta kontrolna przebiegała w sympatycznej, bezstresowej i życzliwej atmosferze. W trakcie wizyty przeprowadzone zostały wszystkie badania potwierdzające stan zdrowia. Polecam i na pewno będę korzystać z usług Pani doktor.

Nie polecam, przez 7 lat chodziłam na wizyty kontrolne i było okej (15 minutowe wizyty kontrolne), jednak gdy pojawił się najmniejszy problem, na panią ginekolog nie można liczyć.

Zawsze chodzę do niej, jak jest potrzeba, no i co roku "na przegląd". Ostatnim razem (wczoraj) nawet nie byłam zapisana (z braku miejsc), a jednak znalazła dla mnie czas. Zawsze umie pacjentkę podbudować, nawet jak przychodzi zmartwiona. Zleciła dodatkowe badania, nawet nie do końca bezpośrednio związane z ginekologią, tylko po to, bym czuła się spokojniejsza, widząc ich dobry wynik. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Niestety ale nie polecam. Wybralam Pania doktor ze wzgledu na ogrom pozytywnych opinii. Atmosfera podczas wizyty byla bardzo stresujaca. Na poczatek wspomnialam,ze dwa lata temu mialam problem z nadzerka. Pani Doktor, ledwo 'zajrzala', pobrala wymaz na cytologie i kazala mi sie od razu zapisac na elektroagulacje!! Pragne zaznaczyc,ze mam 27 lat i jestem przed pierwsza ciaza. Spytalam Pania Doktor jak moglabym sie przygotowac do ciazy (suplementacja itd). Pani Doktor zasmiala sie pod nosem i powiedziala,ze na ten moment to moge zapomniec o ciazy,a i tak przy moim tylozgieciu to raczej powinnam w ogole nie myslec o tym. Wybralam sie na konsultacje do innego lekarza ginekologa. Zlecil mi wykonanie morfologii, sprawdzil wynik cytologii. Poinformowal mnie,ze w zadnym wypadku nie ma mowy o nadzerce i ze ta kobieta by mnie tylko skrzywdzila dla szybkiej kasy. A! i tylozgiecia macicy rowniez nie mogl sie dopatrzec. Na pamiatke zrobil mi zdjecia usg aby pokazac Pani Doktor ale nigdy juz sie do tej Pani nie wybiore.

Pani doktor jest bardzo spokojna. Na wizycie dokładnie przeprowadziła wywiad zadając mi wiele pytań. Zleciła mi także dwa dodatkowe badania. Zbadała także moje piersi. Jest bardzo serdeczna i miła, opowiedziała mi wiele o sobie i swojej historii. Okazuje się, że przez ponad 20 lat pracowała na bliskim wschodzie jako ginekolog.

Byłam u tej lekarki w celu dobrania antykoncepcji. Pani doktor dodatkowo zbadała mnie, wyjaśniła mi wiele rzeczy i dobrała mi właściwe dla mnie środki. Jest bardzo fachowa, doświadczona. Widać, że ma ogromną wiedzę. Poza tym jeszcze nigdy nie widziałam tak serdecznego i uśmiechniętego lekarza! Jej dobry nastrój udziela się pacjentom. Mam wrażenie, że jest jednym z najlepszych lekarzy w przychodni, w której pracuje.

Dołączam się do pozytywnych opinii o dr. Fajfrowskiej. Tak uśmiechniętej osoby ze świeczką można szukać. Bardzo serdeczna, posiada ogromną wiedzę a przede wszystkim ma masę dobrej energii, którą przekazuje swoim pacjentkom!

Bardzo sympatyczna lekarka. Podoba mi się atomsfera, jaką robi podczas wizyt. Bardzo ładny i czysty gabinet. Prowadzi mi obecnie moją drugą ciążę. Zleciła wszystkie niezbędne badania. Bardzo interesuje się moim stanem zdrowia. Mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie, która szuka swojego ginekologa.

Żebyśmy mieli tylko takich lekarzy to polska służba zdrowia byłaby zupełnie zdrowa. To bardzo serdeczna i miła osoba!!!! Poświęca dużo czasu na wizytę dzięki czemu można o wiele rzeczy zapytać i wyjaśnić wiele wątpliwości. Wcześniej chodziłam do ginekologów płci męskiej, do Pani doktor trafiłam pod nieobecność mojego lekarza ale teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór. Na pewno będę kontynuowała moje leczenie u dr. Fajfrowskiej.

Pani Doktor Fajfrowska-Alali prowadziła moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką otrzymałam. Pani Doktor wcześnie wykryła zagrożenie i podjęła leczenie, dzięki któremu moja córeczka urodziła się bez powikłań. Ważne, że Pani doktor poza wielką wiedzą jest bardzo serdeczna i miła. Poświęca sporo czasu na każdą wizytę, mnie zawsze pytała o samopoczucie. Za każdym razem czułam się traktowana indywidualnie. Jestem ogromnie wdzięczna tej lekarce, bo dzięki niej urodziłam piękną i zdrową córeczkę!