lekarz Elżbieta Fajfrowska- Al Ali

Ginekolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.W czasie specjalizacji pracowała w szpitalach wojewódzkich w Wielkopolsce. W latach osiemdziesiątych wyjechala z kraju i przez ostatnie 30 lat pracowała w Syrii doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych szpitalach oraz gabinetach ginekologicznych. Wykonuje ultrasonografię brzuszną i przezpochwową w ginekologii i położnictwie. Zajmuje się leczeniem płodności, diagnostyką i leczeniem porodu przedwczesnego, prowadzeniem profilaktyki i leczeniem na...

Pani doktor jest bardzo spokojna. Na wizycie dokładnie przeprowadziła wywiad zadając mi wiele pytań. Zleciła mi także dwa dodatkowe badania. Zbadała także moje piersi. Jest bardzo serdeczna i miła, opowiedziała mi wiele o sobie i swojej historii. Okazuje się, że przez ponad 20 lat pracowała na bliskim wschodzie jako ginekolog.

Byłam u tej lekarki w celu dobrania antykoncepcji. Pani doktor dodatkowo zbadała mnie, wyjaśniła mi wiele rzeczy i dobrała mi właściwe dla mnie środki. Jest bardzo fachowa, doświadczona. Widać, że ma ogromną wiedzę. Poza tym jeszcze nigdy nie widziałam tak serdecznego i uśmiechniętego lekarza! Jej dobry nastrój udziela się pacjentom. Mam wrażenie, że jest jednym z najlepszych lekarzy w przychodni, w której pracuje.

Dołączam się do pozytywnych opinii o dr. Fajfrowskiej. Tak uśmiechniętej osoby ze świeczką można szukać. Bardzo serdeczna, posiada ogromną wiedzę a przede wszystkim ma masę dobrej energii, którą przekazuje swoim pacjentkom!

Bardzo sympatyczna lekarka. Podoba mi się atomsfera, jaką robi podczas wizyt. Bardzo ładny i czysty gabinet. Prowadzi mi obecnie moją drugą ciążę. Zleciła wszystkie niezbędne badania. Bardzo interesuje się moim stanem zdrowia. Mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie, która szuka swojego ginekologa.

Żebyśmy mieli tylko takich lekarzy to polska służba zdrowia byłaby zupełnie zdrowa. To bardzo serdeczna i miła osoba!!!! Poświęca dużo czasu na wizytę dzięki czemu można o wiele rzeczy zapytać i wyjaśnić wiele wątpliwości. Wcześniej chodziłam do ginekologów płci męskiej, do Pani doktor trafiłam pod nieobecność mojego lekarza ale teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór. Na pewno będę kontynuowała moje leczenie u dr. Fajfrowskiej.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana