lekarz Elżbieta Gawlik-Well

Internista, Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz, których w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. Pani Dr Well przyjeła mnie w ośrodku zdrowia i wykonała wszystkie procedury wzorowo (dodam jeszcze, że w ośrodku brak jest specjalistycznej aparatury, a jest tylko ta podstawowa) oraz postawiła trafną diagnoże. Do tego była bardzo uprzejma i miła. Pani Dr Elżbieta Gawlik – Well to profesjonalistką pod każdym względem. Takie lekarz marnuje się w małym ośrodku zdrowia. Serdecznie polecam tego lekarza.

Ja lecze sie u Pani Doktor z cała rodzina od kilku lat. Nie moge złego słowa powiedzieć, Pani doktor zawsze stanowia słuszna diagnoze. Mimo tego ze w ośrodku zdrowia pani doktor ma duzo pacjentów, to warto czasem poczekać w kolejce,

Po śmierci E.Boreckiego lekarka stała się nie uprzejma, źle odzywa do pacjentów, tych kto przychodzi do niej nie prywatnie tych ludzi wyzywa, a nawet krzyczy na pacjenta, a ni trochę nie ma u niej sumienia , a ni ludzkiego współczucia.Mój mąż kiedyś poszedł do niej skrzyczała go , a kiedy dał jej 100 zł, to wypisała mu skierowanie do szpitala ! Ośrodek zdrowia w Pankach stracił na tym,że taki lekarz jak Pani E.Well stała kierować nim .Bałagan jaki teraz w tym ośrodku zdrowia panuje jest nie do opisania.Pani Well nie ma żadnych zdolności do zatrudnienia godnych i dobrych specjalistów .Bo Pana Szczepaniaka nie nazwała bym nawet lekarzem, to jest klaun jakich mało.Ludzie się śmieją z niego i z głupoty jaką robi.Pani Well to jest poważna instytucja , nie cyrk ! Proszę zwolnić z niego człowieka jaki przypisuje na grypę jelitową witaminy,albo nie jest w stanie rozpoznać zwykłej anginy to jest godne pożałowania .I stawia Panią w nie najlepszym świetle ! No i proszę traktować wszystkich pacjentów jako równych sobie ,a nie według znajomości i grubości portfela przepychać przez rejestracje jak Pani to robi. Z wyrazami szacunku mieszkanka Panek

jednym slowem masakra i porazka dajcie ludzie spokoj

jednym slowem masakra i porazka dajcie ludzie spokoj