lek. dent. Elżbieta Gehrke-Szubartowska

3,5
3,5

Nie wiem czy powinienem chwalic, aby się nie popusuło. ale na dzień dzisiejszy jest dobrze. Dzieciom sztu 2 pani rozdaje szczoteczki do zębów i uczy jak myć zęby. szok... nawet ja nie wiedziałem jak myć.

Jestem zadowolony. Nie chodziłem wcześniej do dentysty bo się bałem. Od 6 lat. Kolega mi polecił. Zasrzyk bezbolesny???. Dużo się zmieniło w Polsce, albo u p. Eli tak jest? Jestem po wyleczeniu 7 zębów. Teraz chodzi moja żona . Też do dzisiaj wyleczyła 3 zęby. A inna pani w Niemczu kazała jej usunąć i zrobić jakiś mostek czy cuś . POLECAM

Serdecznie odradzam! Natrafiłam przypadkiem z powodu bólu zęba, jak stwierdziła "Pani doktor", doskwierającym bólem okazała się ponoć kieszeń dziąsłowa, dostałam jakiś antybiotyk. Objawy ustąpiły, jednak po tygodniu kiedy antybiotyk przestał działać ból znów powrócił tym razem jednak silniejszy, intensywniejszy. Zadzwoniłam do Pani doktor, która na ...

Serdecznie odradzam!
Natrafiłam przypadkiem z powodu bólu zęba, jak stwierdziła "Pani doktor", doskwierającym bólem okazała się ponoć kieszeń dziąsłowa, dostałam jakiś antybiotyk. Objawy ustąpiły, jednak po tygodniu kiedy antybiotyk przestał działać ból znów powrócił tym razem jednak silniejszy, intensywniejszy. Zadzwoniłam do Pani doktor, która na moje szczęście była na urlopie! Poszłam więc do innego stomatologa, którego z resztą serdecznie polecam(Joanna Dychus-Duczmal) u którego okazało się, że ząb nadaje się do leczenia kanałowego i tak na prawdę nigdy żadnej kieszeni dziąsłowej tam nie było! Po prawie 2 miesiącach, mękach, antybiotykoterapii,zatruciach mojej nieszczęsnej 6 dzięki bardziej kompetentnemu stomatologowi udało się zapanować nad moim ząbkiem.Jeżeli ktoś na prawdę ma ochotę przyjść i zostać nietrafnie zdiagnozowany to proszę, ale ja NIKOMU-nawet najgorszemu wrogowi już nie polecę tego gabinetu!

Zdecydowanie na tak lub nie. Oby tak dalej. Wszystkiego nie da się przewidziec. Do tej pory było i jest dobrze. Reklamacje są wskazane. To prestiż dla lekarza bo się dalej rozwija a nie stoi w miejscu. Wspaniała lekarka stomatolog. Polecam.

najlepszy specjalista, świetne licówki i plomby, mam nadzieje że będą trwałe jak poprzednie, leczę się już od wielu lat, i do tej pory nie miałam żadnych reklamacji

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Niemcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4