dr n. med. Elżbieta Gołębka

Dermatolog

Nie wiem od czego zaczac bo jestem zszokowana wizyta, nie dosc ze pani Glebka nie ma dobrego podejscia do pacjenta, jest opryskliwa I niezyczliwa to jeszcze kompletnie brak pozytywnych rezultatow leczenia. Nie polecam tego lekarza, strata pieniedzy, nerwow, czasu, a zdrowie nie zyskalo!

hm, zaskakują mnie tutejsze opinie... powiem, jak to wygląda u mnie. pani dr jest uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba, tłumaczy co i dlaczego dzieje się z moją skórą, objaśnia jak działają leki i robi rysunki z instrukcją, z którą wychodzę od niej, także później w domu nie muszę sobie przypominać jak to mi zalecała korzystać z leków (a wiadomo, że czasem instrukcje są skomplikowane). dodam, że nie korzystam z jej usług prywatnie, a na NFZ. już pierwsze leki przepisane przez panią dr mi pomogły, choć nie od razu. ale cieszę się, że są to same kremy/żele i nie muszę ładować w siebie tabletek. niestety leki nie są najtańsze, (nie jestem przyzwyczajona do wydawania jednorazowo ponad 100 zł), ale nie jest to comiesięczny wydatek no i pomaga, a na tym mi najbardziej zależy.

NIe zgadzam się z poprzednimi opiniami, pani doktor jest sympatyczna, cierpliwa, odpowiada na wszystkie pytania.

U Pani dr zrobiłam serię pilingów enzymatycznych i ipl na blizny potrądzikowe. Niestety zabiegi nie przyniosły żadnych efektów a zliczając wszystkie zabiegi wydałam ponad 1000, 00zł. Szczerze odradzam

Kontakt z tą lekarką to bardzo nieprzyjemne doświadczenie - delikatnie mówiąc ta pani 'dr' była nieuprzejma, oschła, pozwalała sobie na złośliwości i osobiste uwagi. Taki osoba jak p. Gołębka nie powinny być lekarzami - nie dość, że nie potrafi pomóc, to na dodatek jest arogancka.

Zgadzam się w pełni z opiniami negatywnymi dotyczącymi tego lekarza. Wielka Pani Doktor bardzo się obraziła jak jej powiedziałam, że ja to wszystko wiem w odniesieniu do jej propozycji leczenia witaminą A czy też tabletkami antykoncepcyjnymi. Była nie miła i jakoś nie kwapiła się aby przepisać mi coś innego niż przewiduje standard ! Mało tego. Była zbulwersowana jak ją zapytałam czy przy używaniu skinorenu powinnam również stosować filtry na twarz. Odpowiedziała mi, że gdyby była taka potrzeba to by mi to powiedziała. Tym czasem w ulotce skinorenu jak wół napisane, że używać ochrony SPF !!!!!!!! Jak komuś przyjdzie do głowy wybrać się do tego lekarza to odradzam bo to strata czasu.

Pani Gołębka niestety nie pomogła wcale, a biorąc pod uwagę tytuł naukowy "dr" to broń nas Boże przed takimi "specjalistami"! Ne wiem za co teraz dostaje się takie tytuły, na pewno nie za wiedzę bo Pani Gołębka jej zwyczajnie nie ma, stwarza jedynie takie pozory! Wizyta u lekarza rodzinnego okazała się znacznie trafniejsza, dzięki czemu już widzę poprawę stanu swojej skóry bez wydawania astronomicznych kwot za 10-cio minutową pogadankę o niczym.

dzięki tej pani (dr nauk med....ha!ha!ha!) mój syn został narażony na ogromny ból! Ta kobieta nie potrafi zająć się zwykłą kurzajką na pięcie u 6 letniego chłopca! Zapisała mu bardzo silny lek, który podaje się tylko dorosłym i który jest dopiero 0,5 roku na rynku. Żaden lekarz przy zdrowych zmysłach by nie przepisał tego dziecku! Dodatkowo na kontroli oskarżyła mnie, ze źle z tego roztworu korzystam i ze ze nie doczytałam ulotki: nie usuwałam martwej tkanki z kurzajki (a w ulotce jest napisane wyraźnie, ze NIE WOLNO tego robić!). Oczywiście pani dr usunęła tę martwą tkankę na wizycie kontrolnej po czym kazała na drugi dzień zaaplikować Vericaust! Zrobiłam to, gdyż jej zaufałam! To od razu doprowadziło do wystąpienia u syna bardzo silnego stanu zapalnego! Mały budził się w nocy krzycząc z bólu! Nie mógł chodzić, a pięta była gorąca i bardzo opuchnięta. Lekarz, do którego się z tym problemem zgłosiłam był z lekka przerażony wyglądem pięty mojego syna! Strzeżcie się wiec drodzy pacjenci tej pani, która śmie korzystać z tytułu naukowego!

Gorąco polecam panią dermatolog, wizyta spełniła moje oczekiwania, pomoc była fachowa. Uzyskałam odpowiedzi na moje pytania i szczegółową informację na temat leczenia.

Bardzo dobry specjalista. Szzcegółowo wyjaśnia metody leczenia i możliwości zastosowania różnych metod.