lekarz Elżbieta Graczyk-Klima

2,7
2,4
2,6

Niestety zgadzam się z opiniami poniżej.. Pani doktor nie jest godnym polecenia pediatra. Trafiliśmy z roczna córeczka do pani dr z braku innej opcji.. sobota, późny wieczór, córka miała okropny kaszel, podwyższona temp i fatalne samopoczucie... Pani dr stwierdziła ze to przeziębienie i zaleciła paracetamol na zmianę z ibuprofenem plus inhalacje z leku który do nebulizcji się nie nadaje ze względu na zawartość tymianku.. W poniedziałek rano okazało się ze córka ma zapalenie oskrzeli i to nie był zwykły kaszel... skończyło się na antybiotyku a można było tego uniknąć. Do tego pani dr zdawała się ingnorowac nasze pytania i właściwie wchodziła w słowo. Ponadto fatalne podejście do dzieci a właściwie jego brak-córka miała odruch wymiotny i łzy poleciały jej z oczu gdy pani dr wsadziła jej patyczek niemal w przełyk aby pokazać mi flegmę zalegająca w gardle... Nie polecam, strata czasu i nerwów.

Pani "doktor" jest po prostu nieukiem i konowałem. Zleciła rocznemu dziecku do nebulizacji lek, który do tego przeznaczony nie jest. Lek służy do zakrapiania nosa proszę Pani. Panią zapraszam do książek! Proszę sobie powtórzyć pulmunologię, immunologię i BLS na wszelki wypadek. Proszę doczytać czym się może skończyć pakowanie tymianku w dolne drogi oddechowe. A nie, dzieci leczyć. Nie polecam !

To jest lekarz ??? W dodatku pediatra??? To jest prze k....Nie lekarz jej nawet lekarzem nazwać nie można. Zadzwoniłam do niej na opiekę całodobową z prosba żeby przyjechała na wizytę domową bo nie mam jak przyjechać jest środek nocy dziecko ma 40 stopni gorączki, i nie mogę mu jej zbić od 3 godzin. Odpowiedź lekarza: ja nie mam czasu co Pani myśli że tu jest infolinia . Co ja mam do Pani przyjechać i pomoc gorączkę zbić? To Pani powinna sama umieć jest Pani matką! Jak żyje na tym świecie 35lat w życiu się z czymś takim nie spotkałam.
Składam sprawę do sądu przeciwko tej babie! I dodatkowo do rzecznika dyscyplinarnego lekarzy! Nie zostawię tak tego

Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam a mam dwójkę dzieci i pediatrów odwiedziłam setki razy. Pani doktor miała pretensje do dziecka, że nie potrafi pokazać gardła, co komentowała wielokrotnie z tonem pretensji. Na koniec badania wreszcie zdecydowała się użyć patyczka i kazała mi oglądać gardło i wąchać patyczek czy śmierdzi. I to nie jest żart. Kompletny brak profesjonalizmu, empatii, taktu i podejścia do pacjenta. A diagnoza na zasadzie no może antybiotyk a może nie. No może jednak tak. Dziękuję ale taką diagnozę to ja potrafię sama wystawić chociaż medycyny nie ukończyłam...

Niestety pani Elżbieta bardzo źle podeszła do badania naszego siedmio miesięcznego synka. Badanie wyglądało olewczo. Stwierdziła, że ma miekki brzuszek nawet go nie dotykając. Nie chciała sprawdzać gardła, gdyż synek nie chciał otworzyć ust. Niestety.... Dzień później (po takiej diagnozie) okazało się, że synek ma opryszczkowe zapalenie gardła (dlatego nie chciał otworzyc buzi do badania). Gdyby pani zechciala poswiecic te 30 sekund tak jak inny lekarz, być może diagnoza była by trafna. Niestety w naszym przypadku pani stwierdziła, że to ząbkowanie.

zdecydowanie polecam. Prawdą jest, że pani doktor nie wypisuje od razu antybiotyków, co uważam za duży plus. Nie ma problemu z dostaniem się na wizytę.

Ja również chorowałem bardzo często i ładowano we mnie antybiotyk za antybiotykiem w końcu powiedziałem dość poszedłem do Pani Doktor i dzięki niej odżyłem w ciągu ostatniego roku 1 infekcja :], ponad to nie ma żadnego problemu jeżeli chodzi o badania czy zapisanie się na wizytę

Lekarka godna zaufania miła uprzejma godna polecenia.

Lekarka godna zaufania miła uprzejma godna polecenia.

Dwa razy nie wysłuchała u dziecka zmian w płucach, a po kilkunastu godzinach kończyło się leczeniem szpitalnym, bo inny lekarz stwierdził zapalenie płuc. Być może zmiany u dzieci następują szybko, ale trzeci raz nie zaufam takiemu osłuchiwaniu

Genialna, przemiła pani. Ma zdrowe podejście. Nie wali w dzieci antybiotyków bez umiaru, tylko jak już naprawdę trzeba. Czasem poleca jakąś homeopatię. Pamięta pacjentów. Interesuje się. Kiedy moja córka była potwornie chora, dostałam (nie prosząc o to) numer telefonu na prywatną komórkę Pani Doktor. Następnego dnia rano zadzwoniła i zapytała o stan zdrowia dziecka (z własnej komórki!). Moim zdaniem nieprawdopodobnie rzadki typ lekarza i człowieka w ogóle. Polecam z całego serca.