Elżbieta Hoffman

2,9
2,9
2,7

Niestety lekarz bardzo niekompetentny. Chyba latami nie aktualizuje swojej wiedzy. Proszę dokonać dodatkowej diagnozy u innego lekarza bo niestety w moim przypadku była bardzo błędną a nawet szkodząca

Przez kilka lat byłem pacjentem p. doktor. Nigdy nie było problemu z uzyskaniem pomocy medycznej. Pani dr. zawsze wytłumaczyła istotę choroby ,sposób podjętego leczenia i rokowania na przyszłość.Po konsultacji u specjalisty - opinia o b.dobrym doborze leków i podjętej "diagnozie". Tylko pochwalić .

Kiedyś byłam u pani doktor zwolnienie lekarskie prowadząc do rozmowy nie wypisała tak jak pacjentka tego chciała tylko coś tam nagraskala i tyle zlekceważenie pacjenta w ten sposób.Podobno się mówi że kto wykonuje rolę lekarza to ma ratować czyjeś życie a nie wpędzać do grobu.Zazadalam żeby wypisała skierowanie na badanie to tylko kartę podpisała i tyle po wizycie.Nie polecam tego lekarza

Brak empatii i chęci pomocy. Chce jak najszybciej zbyć pacjenta. Nie chce pomóc, pacjent jest dla niej problemem. Przed wizytą tylko stres i nic więcej. Uciekać i unikać!!!!!

Przepisałam się do p. Hoffman po przeprowadzce do Legnicy w marcu i bardzo żałuję. Teleporady trwają po 2 minuty, p. doktor zawsze niemiła i nieuprzejma. Niestety zaraziłam się koronawieusem oczywiście p. doktor bardzo niechętnie wypisała mi skierowanie na badanie i oczywiście jak można się spodziewać potem brak zainteresowania. Jako osoba w izolacji domowej z objawami czuję się kompletnie porzucona. Usłyszałam, że żadnych leków nie ma, objawowo to chyba wiem co mogę brać i mam się myć i wietrzyć mieszkanie dzisiaj mija 9 dzień izolacji i pomimo prośby z mojej strony o kontakt (zostałam zarejestrowana jako pacjent na dzisiejszy dzień) zostałam zignorowana. Naprawdę odradzam wszystkim i żeby moje słowa nie były czcze to składam skargę na ww p. doktor do odpowiednich organów.

Zmieniłam doktor jako lekarza rodzinnego. Niczego bardziej nie żałuje. Na wizycie powiedziałam ze od ponad miesiąca boli mnie brzuch, schudłam 6 kg w przeciągu 2 tygodni. Leki na wzdęcia itp nie dawały ukojenia. Doktor stwierdziła ze to od kręgosłupa i odesłała. Zrobiłam morfologię (na własna rękę) z której wychodziło ze jest stan zapalny. Wróciłam do lekarza żeby skonsultować wyniki, brzuch bolał mnie nadal. Doktor stwierdziła ze wyniki są w porządku, ze każdemu zawsze coś wychodzi i tyle. Dwa dni temu (po 3 miesiącach męki) poszłam PRYWATNIE na gastroskopię.... jestem o helicobacter, mam zapalenie żołądka, refluks żółciowy i cały żołądek zalany żółcią. Jestem Na lekach. DZIĘKUJE BARDZO PANI DOKTOR

Najgorszy lekarz u jakiego byłam, jest bardzo niekompetentna. Pani bardzo niemiła w kontakcie, w ogóle nie zainteresowana pacjentem, niechętna do udzielenia pomocy, czy wytłumaczenia czegokolwiek i współpracy z pacjentem, o kulturze osobistej nawet się nie wypowiem, a o jakiejkolwiek empatii można zapomnieć. Pani ta nie chce leczyć, uważa, że złe wyniki badań to nic takiego. Stwierdza, że stan zapalny w organizmie ma prawie każda osoba i też nie trzeba tego leczyć, bo samo przejdzie, nie widzi potrzeby wykonania dodatkowych badań, w celu ustalenia sprawdzić czego dotyczy problem. Usłyszałam, że osłabiona odporność jest wtedy, gdy ktoś w roku ma minimum 4 zapalenia płuc i kilka wizyt w szpitalu.
Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani. To strata czasu i nerwów, a ponadto uważam, że Pani "doktor" swoimi poglądami i próbą wmówienia, że nie ma potrzeby podejmować leczenia może mocno zaszkodzić innym osobom, jeśli wezmą Ją za autorytet.

W ostatnim czasie dopadł mnie uporczliwy ból w okolicy łopatki który promieniowal. Więc zgłosiłam się do Pani doktor po krótkiej rozmowie dała mi skierowanie na przeswietlenie płuc i klatki piersiowej. Po odebraniu wyników i analizie stwierdziła że jestem blada i wyslala mnie na badanie krwi. Po tym wszystkim zasugerowałam że może przeswietlenie ale kręgosłupa. Pani doktor powiedziała że od tego mi nie przejdzie ból i mam brać apap jak boli. I że to ból od kręgosłupa bo źle się siedzi itd i najlepiej zmienic pracę. Więc poszłam prywatnie do ortopedy który stwierdził że to co mam to uporczliwa dolegliwość i nazywa się zespół trzaskajace łopatki i trzeba to leczyć. Pani doktor może i miła ale tylko do spraw ogólnych tj grypa. Nawet nie chciała dać skierowania na badania. A przecież jakąś część z naszych składek na to idzie.

To bardzo dobry lekarz ! Może jak ktoś ma dobre wyniki, a one mówią prawdę, to po co rozmowa z pacjentem na temat grupy ? Chyba dużo już mamy naciągaczy na grupy, by dostać rentę albo pracę - ci z III grupy zawsze są mile widziani, np. w ochronie.

nie miła nie uprzejma tak lubi kpić z pacjęta....a na komisjach na grupe kasuje bez nawet rozmowy z pacjentem.....NIE POLECAM.....!!