lekarz Elżbieta Jamiołkowska

Powiedzieć, że to doskonały lekarz, to nic nie powiedzieć. To lekarz nad lekarzami. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu chorób oczu, życzę by udało się im skorzystać z porady i leczenia przez Panią dr.E.Jamiołkowską.

wspaniały lekarz i jeszcze wspanialszy człowiek jakiego spotkałam dziś na swojej drodze do teraz jestem pod ogromnym wrażeniem życzliwości i wyrozumiałości PANI DOKTOR jeszcze raz dziękuję Mariola

Cudowny lekarz.Bardzo profesjonalna.Dla Niej pacjent to człowiek potrzebujący pomocy,a nie tylko numer pesel.Wiedza na najwyższym poziomie.Potrafi niezwykle trafnie wskazać przyczynę choroby i trafnie powiazać ją z terapią.Dzięki tej umiejętności i ogromnemu zaangażowaniu leczy kompleksowo chorobę,a nie tylko jej objawy. Wzór dla wszystkich lekarzy.

Prawdziwy lekarz!! Uratowała wzrok mojej 90-letniej Mamie.Dziekujemy. Nie polecam ... bo coraz trudniej się dostac!

Kompetencja i jeszcze kompetencja oraz życzliwe podejście do pacjenta. Lekarz z powołania! Bardzo szczegółowo tłumaczy i wyjaśnia stan choroby i sposób leczenia. Godna polecenia.

Godna polecenia.

Wspaniała i bardzo miła .Prawdziwy fachowiec .oddana pacientom

Wspaniała i bardzo miła .Prawdziwy fachowiec .oddana pacientom

Wspaniały lekarz , fachowiec, człowiek , kobieta. Właściwy CZŁOWIEK na właściwym miejscu. Wychodząc z wizyty u Pani Doktór stwierdziłem ,że wylosowałem wielki los w życiu zostając jej pacjentem. Robi to czego oczekiwalibyśmy od innych lekarzy. Wiesław Mróz

Wiesław Mróz

Wspaniała Pani doktor. Najlepszy okulista u jakiego się leczyła moja rodzina. Bardzo fachowa obsługa, ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Interesuje się dalszymi losami pacjentów, pragnie każedmu pomagać. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza-wspaniałego człowieka. Gorąco polecam-z pełną odpowiedzialnością :)

Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza-wspaniałego człowieka.
Gorąco polecam-z pełną odpowiedzialnością :)

Pani dr laserowała mnie wielokrotnie. Szereg fachowców, którzy mnie oglądali mówili, że bardzo dobrze mnie za-laserowała i przy tym była niesamowicie delikatna. Polecam Panią dr.

Pani Doktor uratowała mi wzrok. Wcześniej chodziłam do "utytułowanego" okulisty, który nie rozpoznał mojej choroby, pomimo zgłaszanych przeze mnie objawów. Dr Jamiołkowska dzięki swojej profesjonalnej wiedzy, dokładności i wielkiemu sercu uchroniła mnie przed kalectwem. Gorąco polecam. Izabela