lekarz Elżbieta Janik

1,6
1,4

Nigdy nie sugeruję się opiniami innych przed wizytą, ale niestety mam takie same odczucia jak państwo. Gdybym nie zadawała pytań to pani Janik chyba w ogóle by do mnie nie mówiła, oprócz wydawania poleceń co robić. Totalna olewka, zmarnowałam tylko skierowanie. A jak przyszłam z problemem tak z nim wyszłam.

Postanowiłam odwiedzić p. doktor mimo negatywnych opinii. Należę bowiem do osób , które lubią przekonać się na własnej skórze jaki kto jest. Otóż podejście tej pani miło mnie zaskoczyło . Poświęciła mi sporo uwagi , odpowiedziała mi na pytania ,wyjaśniła mi wiele kwestii w sposób cierpliwy i uprzejmy. Poza tym okazała mi wiele empatii , czego nie doświadczyłam ze strony innych. Jej diagnoza potwierdziła się z diagnozą innych lekarzy ( nie wszystkich, bo jeden powiedział , że astygmatyzmu nie ma na jednym oku a trzech ,że jest ). Teraz już wiem na 100% co jest moim oczom. Mam zaufanie do jej kompetencji. Chętnie ją polecę.

kompletne dno ale nie oka szkoda nawet komentować , zero kompletne , żałuję ze nie przeczytałam opinii o niej wcześniej zmarnowany czas i zdrowie u konowała

Niekompetentny lekarz. Nie zauważyła, że mam jęczmień/gradówki na oczach, nie przepisała mi antybiotyku, a jest to normalne przy takim schorzeniu i musiałam sama się leczyć - kroplami Dicortineff, które mi zostały po kuracji uszu ( w ulotce przeczytałam, że na choroby powiek też się nadają ). Oprócz tego mam skrzydlik na oczach. Nie dotarło do niej, że mam stan zapalny, który trwa, a że używam kropli Starazolin na stany zapalne i że ich użyłam przed przyjściem do gabinetu to stwierdziła, że pewnie nic mi nie dolega. W dodatku chyba się jej zepsuł komputer, bo nagle polepszyl mi się wzrok - a wadę mam stałą -7 od kilku lat i nic się w tej kwestii nie zmieniło. W dodatku wymyśliła, że mam wrodzoną wadę, a wiem, że mam nabytą - bo przecież od 8 roku życia chodzę do okulistów. Koszmar. Nie słucha pacjenta - w ogóle.

Wszystkie w\w komentarze popieram to totalne chamidło i bydle,polecić tego konowała,to tylko umarlakowi,nie pozwoliłbym nawet pracować ze zwierzętami,bo i tych szkoda.Szkoda czasu na takiego bezużytecznego konowała.

Słaba do potęgi entej. Nie zna się na zawodzie, który wykonuje. Chamstwo i nieuprzejmość to rzeczywiście jej drugie imię. Zamiast skupić sie na dolegliwości pacjenta skupia się na tematach pobocznych które zresztą sama wynajduje. U mnie przykładowo pracodawca nie ma NIP na pieczątce, co było głównym problemem podjętym na wizycie. Zażądała także druku stwierdzającego ubezpieczenie, co przecież zostało już wycofane. Nie nadaje się na lekarza wogóle. Przepisała mi leki. które nie były na tą chorobę na którą cierpiałam. Zero kompetencji za to szczyt chamstwa i głupoty. Nie polecam. Powinni zwolnić!!!!!!!!!!!!!

Słuchajcie ludzie,ta okulistka tj. Elżbieta Janik to jest jakiś zły wirus w służbie zdrowia. Jak Ktoś taki może pełnić funkcje lekarza publicznego??? Otóż ta pani posiada nieaktualne wiadomości,powodem czego straciłem mnóstwo czasu. Wysłała mnie do Zus po druk do N-14 a te druki i związane z nimi komisje do spraw inwalidztwa i zatrudnienia zlikwidowano w zus w roku 1997 Krzyczała że wypełniałe te dokumenty miesiąc temu,no to jade do zus,tam o niczym takim nie słyszeli. SZOK. Szczerze odradzam!

szkodnik nr1 w kielcach.chamska.pyskuje do pacjenów.sugeruje kupowanie okularów na bazarach.często twierdzi,że jest już zmęczona i nie przeprowadza dokładnie badań.chyba czas na emeryturę!a może żyjemy jeszcze w latach 70-tych.?gdzie lekarz był drugi po Bogu?i pacjent nie miał nic do powiedzenia? z pewnością było na nią wiele skarg.dziwne, że Dyrekcja nie reaguje.w każdej cywilizowanej przychodni są ankiety zadowolenia z personelu.Może czas z tym zrobić?może zrobić porządek w zarządzie lub złożyć skargę do nfz lub zaprosić TVN?

Bardzo nieuprzejma i niekompetetna.Szkoda czasu. Po prostu się nie zna.Przebadała mi wzrok i stwierdziła, że nie widzi potrzeby zmiany okularów. Notabene okulary mi się potukły, kupiłam szybko na bazarze -4 w obydwu szkłach. Bardzo rzadko taka sama wada występuje w obydwu oczach. Ona chyba o tym nie wie.O badanie dna oka i ciśnienie musiałam sama się upomniec.Na koniec wizyty spytała, czy jestem bezrobotna.Nie wiem czy pytanie to ma związek z chorobami oczu.Po tej wizycie udałam sie do innego okulisty, który dopasował mi szkła i wykrył początki poważnej choroby.Najgorsza lekarka u jakiej kiedykolwiek byłam i w dodatku chamska

nie słucha pacjenta , krzyczy, wykonane wg jej diagnozy okulary tak bardzo rozminęły się ze stanem faktycznym tak bardzo, ze noszone doprowadzały do ciągłego łzawienia oczu. I musiały być wymienione,choć jak to wykrzyczała z ogromną pewnością w glosie " tak już będzie przez najbliższe 10 lat" w odpowiedzi na pytanie o stan wzroku. Po wizycie u innego okulisty zostały wymienione szkła w okularach ( dodatkowy koszt wizyta +wymiana w sumie ok.320 zł ) i jest dobrze , oczy nie łzawią, można je używać cały dzień. Druga Pani Doktor zapytana o opinię nt. poprzedniej diagnozy stwierdziła że o ile od biedy lewe oko mogło tolerować rozbieżność ze stanem faktycznym to prawe nie miało na to szans .

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYT U TEJ PANI