lekarz Elżbieta Jasiak-Pałczyńska

Mialam do czynienia z dr po porodzie.Lekarz bez kompletnego podejscia do dzieci. Arogancka, wredna, niemila, nieuprzejma.Nie informowala mnie o stanie zdrowia mojego dziecka podczas wizyt w szpitalu.Po kilku dniach codziennych wizyt byla zdziwiona ze dziecko nie jest na oddziale dla wczesniakow. Szkoda ze zapomniala o badaniach sprzed kilku dni i tego akurat nie zauwazyla ze moze byc wczesniakiem.Wyrywala mi dziecko zeby popisac sie przed pacjentkami jak to super potrafi dziecko karmic.

Wizyta w prywatnej placówce obyła się z 40 min opóźnieniem. Nawet jeżeli poprzedzający nas pacjenci byli z cięższym przypadkiem to miło było by usłyszeć słowo przepraszam. Ot taka kurtuazja. Podczas wizyty diagnoza szybka i jak się okazało pochopna dobrze, że wstrzymałam się z zaleceniami Pani Lidii do konsultacji ze lekarzem konkretnej specjalizacji.

Spotkanie z nią na oddziale po urodzeniu dziecka to największy koszmar, jaki sobie można wyobrazić.

lekarz z powołania, z wielkim sercem...inni powinni się od niej uczyć...ludzkiego traktowania i podejścia do rodziców!!!

Poznałam ją w szpitalu, po urodzeniu syna, mały chorował, była taka noc, w trakcie której pani Ela siedziała z moim synkiem na rękach przez kilka godzin... I potem wiele razy wykazała się nieprawdopodobną wręcz intuicją lecząc moje dzieci... Polecam, wspaniały lekarz MWB

gorąco polecam!!! wdzięczna mama małeg pacjenta

gorąco polecam!!! wdzięczna mama małeg pacjenta

Super lekarka, chodzę ze swoimi 2 córkami już od 8 lat i jestem bardzo zadowolona. Ma swój sposób bycia, który nie każdemu może odpowiadać, ale wg mnie wiedzę i kompetencję jak najbardziej na najwyższym poziomie.

Ta kobieta nie jest lekarzem z powołania. Jest wredną, bezczelną pozbawiona ludzkich uczuc babą. Jej podłe zachowanie woła o pomste do nieba. Mam nadzieje, ze kiedys ona zostanie potraktowana w taki sam sposób , w jaki potraktowała mnie.

Wspaniały lekarz z powołania.Agnieszka

Wspaniały lekarz z powołania.Agnieszka