lekarz Elżbieta Jaskulska-Niedziela

Internista, Kardiolog

Ta pani chyba zapomniała o pewnej przysiędze którą składała.

Ta pani chyba zapomniała o pewnej przysiędze którą składała.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Szybko i trafnie stawia diagnozy, jest niezwykle uprzejma i kulturalna. Można na panią doktor liczyć o każdej porze. Tylko ona nie zbagatelizowała mojego problemu i pomogła mi.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Bezbłędnie zdiagnozowane schorzenie, wytyczone leczenie, pełna informacja co do dalszego trybu życia.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Nie bagatelizuje objawów, wysłucha, pomoże.Polecam wszystkim. Właśnie takich lekarzy nam trzeba.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Polecam

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Polecam

Wspaniała Pani Doktor, miła, kulturalna i niezwykle kompetentna. Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, zawsze pomocna i służąca oparciem. niezwykle oddana pacjentom. Polecam w 100%

Przesympatyczna Pani doktor,specjalista najwyższej klasy-zawsze wszystkim będę polecała Jej usługi.