lek. dent. Elżbieta Juchniewicz

Pani doktor bardzo miła, sprawna. Zawsze jestem zadowolony. Ceny ma konkurencyjne. Minusem jest to, że jedyny sposób umówienia się to tel. stacjonarny, pod którym jest tylko wtedy gdy jest w gabinecie.

Świetny dentysta za zatrucie czyszczenie kanałów oraz zaplombowanie 300zł nie dużo 3 wizyty po 100 zł. Polecam

wszystko wzorowo!!!anioł nie kobieta.polecam wszystkim!!!!!

wszystko wzorowo!!!anioł nie kobieta.polecam wszystkim!!!!!

bardzo dobra dentystka. ludzie wala do niej drzwiami i oknami. w razie nagłym przyjmuje bez kolejki aby uśmierzyć ból. koszt wizyty: zatrucie 90zł borowanie 80-90 kanalowe leczenei a tu jest ciekawie bo 90 za otwarcie kanałów i zatrucie potem 10 zl za przeczyszczenie ich. tak wiec az tak drogo nie jest. u sasiedniego detysty z przyczyn losowych zaplacilem za kanalowe leczenie 400 zl.

zatrucie 90zł
borowanie 80-90