lekarz Elżbieta Justyna

Lekarz rodzinny

2,7
2,9
2,9

Jestem pacjentką Pani Dr Justyny od 8 lat. Czytam zatem poniższe opinie ze zgrozą. Od początku, od pierwszego dnia, Pani Doktor widząc mnie pierwszy raz na oczy, wykazała się empatią i skutecznie rozwiązała mój problem. Leki jakie otrzymuję są trafne, zawsze skracają w sposób istotny czas moich chorób. Problemy jakie wynikają z mojego już starszego wieku, a jest ich niemało, Pani Dr wysłuchuje cierpliwie, udzielając mi merytorycznych wskazówek i mimo zawsze, sporej kolejki niecierpliwych pacjentów na korytarzu. Jeżeli proszę o skierowanie do specjalisty, zawsze z uwagą jestem wysłuchana na temat powodów mojej prośby. Nie jest prawdą, że Pani Dr nie bierze pod uwagę opinii specjalistów, nie dalej jak wczoraj na wizycie omawiałyśmy problem mojej astmy oraz opinii specjalisty na ten temat. śmieszą mnie też opinie, że Pani Doktor jest służbistką, wręcz przeciwnie, Pani Doktor jest uśmiechnięta i życzliwa dla pacjenta. Zatem, może postawa "mniej roszczeniowa" ze strony pacjentów byłaby tu pewną wskazówką dla mniej zadowolonych. Praca jaką wykonuje Pani Doktor jest pracą odpowiedzialną, ma prawo nie raz być zmęczona czy też zdenerwowana kimś niemiłym, a jacy jesteśmy my, pacjenci, no to chyba nie ma potrzeby tutaj się rozpisywać.....Zatem, moja opinia jako pacjentki z 8 letnim stażem u Pani Doktor jest niewątpliwie miarodajna, jest to Lekarz godny polecenia.

Beznadziejny lekarz. Totalny brak empatii dla pacjenta. Myli się w dawkowaniu leków. Jako lekarz rodzinny nie jest godna polecenia.

Bardzo dobry lekarz: 1/ Bardzo szczegółowy i bardzo dokładny wywiad. 2/ Super dokładne badanie. 3/ Wypisanie recepty i zalecenie zażywania. 4/ Bardzo szczegółowe zalecenie diety. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz:
1/ Bardzo szczegółowy i bardzo dokładny wywiad.
2/ Super dokładne badanie.
3/ Wypisanie recepty i zalecenie zażywania.
4/ Bardzo szczegółowe zalecenie diety.

POLECAM!

Bardzo dobry lekarz:
1/ Bardzo szczegółowy i bardzo dokładny wywiad.
2/ Super dokładne badanie.
3/ Wypisanie recepty i zalecenie zażywania.
4/ Bardzo szczegółowe zalecenie diety.

POLECAM!

W mojej ocenie lekarz bez powołania. Służbistka zza biurka. Zero badań po covid, pytań. Albo jest pan zdrowy albo nie. Niech pan mówi.

Kilka lat temu prosiłem o skierowanie do lekarza specjalisty, ponieważ jestem obciążony genetycznie., ale lekarka odmówiła mówiąc, że nie widzi podstaw, czyli nie bo nie, więc musiałem udać się do innego lekarza i skierowanie dostałem bez problemu. Obecnie schorzenie dopadło również mnie i dobrze, że jestem pod kontrolą lekarza specjalisty, co nie jest zasługą dr Justyny. Poza tym pani dr eksperymentuje z lekami, które prawdopodobnie są polecane jej przez przedstawicieli firm farmaceutycznych. Po antybiotyku na grypę nie wychodziłem z WC i byłem kompletnie odwodniony, po innym leku miałem poważne problemy z sercem, choć na serce nie choruję.

Byłem pacjentem p. Elżbiety 3 tygodnie temu, ze względu na swój stan i brak możliwości wizyty u swojego lekarza rodzinnego. Zgłosiłem się z wyraźnymi objawami zapalenia krtani. Niestety p. doktor zbagatelizowała moje podejrzenia i przepisała leki typu OTC, diagnozując silne przeziębienie. Po tygodniu leczenia medykamentami trafiłem na SOR z ostrym zapaleniem ucha środkowego, które było powikłaniem po zapaleniu górnych dróg oddechowych. Od 2 tygodni walczę z pogorszonym słuchem i powiększoną trąbką słuchową. Wszystkiego można by uniknąć, gdyby p. Elżbieta schowała swoją rutynę i większą wagę przywiązała do wywiadu przeprowadzanego z pacjentem. Jestem zawiedziony z wizyty i braku profesjonalizmu. Szczerze mówiąc nikomu nie polecam wizyty u p. Elżbiety. Dziwi mnie tylko, że prywatna lecznica, w której p. Elżbieta przyjmuje pozwala sobie na zatrudnianie takich lekarzy.

Lekarz przyjmuję bez badania ogólnego. Nie interesuje się zaleceniami lekarza specjalisty. Nie przejawia żadnej inicjatywy w wywiadzie zdrowia pacjenta. Rażąco się myli w dawkach lekarstw w drukowanych receptach.

Nie przejawia żadnej inicjatywy w wywiadzie zdrowia pacjenta.
Rażąco się myli w dawkach lekarstw w drukowanych receptach.

Do lekarki trafiłam przypadkowo, z braku miejsca do swojego lekarza. Przyznam, że dawno nie miałam nieprzyjemności obcowania z lekarzem z takim podejściem do pacjenta, więc wpadłam w osłupienie i nie powiedziałam co myślę na ten temat, ale to co mogę zrobić to ostrzec innych przed Panią doktor i stratą czasu (oby nie zdrowia). Wizyta była ekspresową. Po szybkim wywiadze, w którym powiedziałam że jestem przeziębiona od prawie 3 miesięcy (nigdy tak nie miałam) dostałam atybiotyk i inne leki, przy czym Pani doktor zapomniała mi powiedzieć ile dni mam je zażywać. ...

Po informacji, że dawno nie miałam robionych badań krwi i moczu stwierdziła, że nie wydaje skierowań od tak, tylko pod konkretne schorzenia. Widać moje było niewystarczająco konkretne, ale wymagało antybiotyku. A gdzie w tym wszystkim zalecenia, żeby raz do roku kontrolnie badać krew i mocz?

Odmówiła mi również wydania skierowania na badanie kreatyniny do rezonansu magnetycznego i bez mrugnięcia okiem odesłała do ortopedy, który wystawił mi skierowanie na rezonans (kolejna dostępna wizyta u ortopedy za 3 tygodnie). Oczywiście nie zapytała co się dzieje że potrzebuję rezonans, a chodzi o wykluczenie raka kości.

Na moje pytanie o lek na podniesienie odporności stwierdziła, że dobrze mi to zrobi, ale przepisze mi dopiero na kolejnej wizycie (której z mojej strony na pewno nie będzie, pewnie w ten sposób można sobie mnożyć papierki na biurku).

Stos papierów na biurku spod których ledwo było widać lekarkę i bałagan na regale sprawiały wrażenie brudu w gabinecie.

Bardzo dobry lekarz,znający się na leczeniu .Jestem bardzo wdzięczny za wykrycie ciężkiej choroby,której specjalista nie wykrył i oznajmił mi,że nie mam tej choroby. Jestem pocjentem od kilkudziesięciu lat,i zawsze byłem zadowolony z leczenia.Szczerze polecam wszystkim,którzy szukają dobrego lekarza ogólnego.