Elżbieta Kalfas

Pediatra

Lekarz na wagę zlota specjaliska dobre diagnozy dobre leczenie komfort wizyty nie zawiodla mnie ani raz polecam kazdej mamie miec taka opieke nad malenstwm .Dziękuję pani doktor za wszystko Alwernia będzie biedna bez pani.

Lekarz godny polecenia. Zawsze wszystko wytłumaczy, doradzi. Kompetentna , uprzejma...Nieraz mój synek nagle dostał wysokiej gorączki bez wahania Nas przyjęła. Poświęca dużo czasu swojemu pacjentowi, nigdy nie było przebiegu wizyty w pośpiechu . Ma podejście do dzieci:)

Z pelna odpowiedzialnoscia polecam Pania doktror.Mila uprzejma zarowno dla rodzicow jak i dla dzieci zreszta widac prace dzieciakow w gabinecie Pani doktor jak dzieci ja kochaja .Lekarz z powolania w 100 % oddana swoje pracy .

Jak najbardziej Pani doktor godna polecenia, zawsze znajdzie czas aby przyjąć małego pacjenta-pacjentkę.

Bardzo dobry i zaufany pediatra. Chodzę do p. Kalfas już od najmłodszych lat i zawsze spełniała moje oczekiwania. Jest jednym z najlepszych pediatrów. Polecam każdemu ! :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Alwernia"?

Medycyna
Gęsikowskiego 16
32-566 Alwernia
Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Sokoła 19
32-500 Chrzanów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Krakowska 91
34-120 Andrychów