lek. dent. Elżbieta Kayser

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gorąco polecam Panią Doktor. Bardzo miła osoba, kompetentny specjalista, dobry, uczciwy człowiek. Ceny usług niewygórowane, w przeciwieństwie do innych stomatologów. Cała nasza rodzina korzysta z usług Pani Doktor i wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Pani Doktor to poprostu fachowiec w każdym calu. Leczenie przebiega szybko, konkretnie i rzetelnie. Płatność dopiero na końcu leczenia a nie co każdą wizytę. O samej cenie pacjent poinformowany jest już na kilka wuzyt przez zakończeniem leczenia. Nie ma więc jakiegoś krętactwa czy próbowania zdarcia z pacjenta ile sie da. Szybko, fachowo, rewelacyjnie.

U tej pani byłam kilka lat temu. Wniosek mam jeden - z prostymi zabiegami - plomba, czyszczenie można się do niej zgłosić. Przy trudniejszych - radzę uciekać. Nigdy nie zapomnę tej straszliwej wizyty, kiedy usuwała mi ząb. "operacja" trwala dlugo i z przygodami. potem byłam u prawdziwego dentysty, ktory powiedzial, ze ząb można było w prosty sposób uratować i nie trzeba było go od razu wyrywać. od tamtej pory już się u tej pani nie pojawiłam.

Rzetelny fachowiec. Miła atmosfera. Dogodne godziny przyjęć. Polecam tradycyjne usługi oraz wybielanie. MS

MS

Wyrozumiałośc, cierpliwość oraz dokładne informacje o problemach i sposobach ich leczenia. Samo leczenie realizowane jest szybko i sprawnie przy użyciu nowoczesnych metod, ceny usługi w porównaniu z konkurencyjnymi gabinetami w okolicy są niskie. Płatnośc jest za wykonaną kompletną usługę leczenia, nie za każda wizytę w ciagu leczenia. Co równiez ważne - nigdy nie zostałem odprawiony z kwitkiem w sprawach "awaryjnych". Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Mosina"?

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Rzeczypospolitej Mosińskiej 29

Andrzej Okoń

Ortodonta
Piastów 6
56-200 Góra
KRÓLEWSKA
Mosina
Leszczyńska Lecznica Stomatologiczna "DENT"
Grodzka 7
64-100 Leszno