lekarz Elżbieta Kazorska

Lekarka jest bardzo nieprzyjemna osoba, zupelny brak podejścia do małych dzieci. Każda informację o stanie zdrowia dziecka trzeba z niej wyciągać. Odradzam!

Najlepszy lekarz rodzinny na jakiego trafiłam, a trochę się już przewinęło. Przeprowadziłam się, ale i tak wolę dojechać 45km na wizytę do Pani doktor Kazorskiej niż szukać kogoś w pobliżu.

Dr. Kazorska zajmuje się mną od 20 lat. Jestem zawsze zadowolony z wizyt i nigdy nie miałem na co narzekać.

jestem studentem, po pierwszej wizycie u Pani doktor zdecydowalem sie zapisac do niej. konkretna osoba. kompetentna a przy tym NIE przepisuje na "dziendobry" antybioyku i dowidzenia tylko zainteresuje sie, wybada co i jak. ja polecam

LECZĘ SIĘ JUŻ WIELE LAT U TEGO LEKARZA I NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE NIE SPEŁNIŁ MOICH OCZEKIWAŃ, BARDZO MI POMÓGŁ

trudno stwierdzić, jak wyżej nie mam zdania, raczej na nie

trudno stwierdzić, jak wyżej nie mam zdania, raczej na nie