Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz całościowego 4-letniego podyplomowego szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod stałą superwizją. Prowadzi terapię indywidualną, terapię par oraz rodzin. W pracy łączy podejście psychodynamiczne z systemowym oraz egzystencjalnym. Specjalizuje się w terapii zaburzeń osobowości oraz szeroko pojętych zaburzeń nerwicowych, m.in. depresja, zaburzenia lękowe, stres, trudności w relacjach, problemy ze złością i kontrolą emocji, doświadczenie przemocy, w tym seksualnej, syndrom DDA, współuzależnienie, brak poczucia własnej wartości, wsparcie w sprawach wychowawczych.

Niestety ale nie miałam okazji poznać Pani doktor gdyż nie dotarła na wizytę. Być może zaszło nieporozumienie, ale kiedy po 20 min czekania zadzwoniłam do niej nawet nie zaproponowała, że przyjedzie do ,,poradni,,. Wydaje mi się że psychologiem powinna być osoba, na której zawsze można polegać. Nadmienię tylko że na wizytę jechaliśmy 60 km. Zmarnowany czas i pieniądz!. Zatem tej pani już podziękujemy.

Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!

Psycholożka godna polecenia. Intuicyjne sesje zapewniają dotarcie do sedna problemu i szansę na polepszenie.

zdecydowanie polecam wszystkim, doskonałe podejście do dzieci

zdecydowanie polecam wszystkim, doskonałe podejście do dzieci

Bardzo dobry, sympatyczny psycholog dziecięcy. Dobrze poprowadzona terapia małego dziecka, jak i problemów rodzinnych.