dr Elzbieta Klujszo

Dermatolog

Dr Kłujszo ma największe doświadczenie w leczeniu biologicznym łuszczycy plackowatej w Polsce. Wiem bo brałem udział w dwóch badaniach klinicznych prowadzonych w jej gabinecie na Kościuszki 50/29 nota bene na portalu rankinglekarzy.pl figuruje pod złym/starym adresem. Bardzo polecam Panią doktor.

Zgadzam sie w 100%. Prawdziwy fachowiec a nie jak reszta ( bez komentarza). Zdiagnozowala u mnie ŁZS kiedy reszta opowiadała cuda nie z tej ziemi. Polecam bardzo mila i najwazniejsze bardzo dobry fachowiec!!!

Moja łuszczyca została wyleczona dzięki lekom biologicznym. Pani doktor jest najbardziej obeznana w nowoczesnej terapii i jedyna w Kielcach która się na tym naprawdę zna.

Doktor Kłujszo jest osobą kompetentną i wrażliwą na pacjenta. Niejednokrotnie mi pomogła przy różnych schorzeniach dermatologicznych (począwszy od rogowaciejącej skóry, na trądziku różowatym kończąc) i za każdym razem stawiane przez Nią diagnozy okazywały się trafne. Zdecydowanie polecam.

Dr Klujszo leczy bardzo skutecznie i jest miła dla pacjenta. Bardzo polecam!

Dr Klujszo leczy bardzo skutecznie i jest miła dla pacjenta. Bardzo polecam!