lekarz Elżbieta Kobyłecka

Psychiatra

Pani Doktor Kobyłecka to Bardzo Dobry Człowiek,Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie.Pani Doktor Jest Konkretna,Kompetentna,Oddana pacjentom.Ja osobiście jestem pod Wielkim Pozytywnym Wrażeniem.Pani Doktor Zawsze stawia na miejscu dobro pacjentów.Wdraża indywidualny program leczenia,dostosowany do potrzeb biologiczno-psychicznych klienta problemowego.Pani Doktor posiada Bardzo Bogatą wiedzę Medyczna.Wysoka kultura Osobista,Poczucie taktu to niektóre tylko zalety Pani Doktor.Pani Doktor wielokrotnie prowadziła mnie na oddziale szpitalnym,gdzie Zawsze mogłam liczyć na Jej pomoc,wsparcie .,życzliwość. Pani Doktor jest Bardzo Dobrym Diagnostą,Dobiera leki tak aby było jak najmniej skutków ubocznych.Pani Doktor w swojej pracy z pacjentami respektuje Kartę Praw Pacjenta.Gorąco i Szczerze Polecam.Dziękuję za Wszystko.pacjentka Dorota ze Zgierza

Lekarz który ocenia cie po 2 minutach nie jest godny polecenia Tym bardziej że ocenia cię w składzie do orzekania o niepełnosprawności. Ja leczę się od 15 lat u psychiatry a pani dr w ciągu 2 minut wie o mnie wszystko. Dziękuje za taka panią doktor tylko popełnić samobójstwo. Jestem zdołowany i przygnębiony po tej wizycie. Mam nadzieje, ze kiedyś Bóg tak panią oceni jak pani ludzi.