dr Elżbieta Kornobis-Wieczorek

Jest to najlepsza specjalistka w dziedzinie okulistyki jaką spotkałem.Dokładne badanie,diagnoza bezbłędna i leki przynoszące ulgę.Lekarka z powołania z dużą wiedzą oraz analizą przebiegu choroby.Polecam bardzo miła Pani doktor.

Pani doktor to najlepszy specjalista chorób wzroku u jakiego byłem. Kompleksowo podchodzi do każdego pacjenta. Poświęca mu wiele czasu, odpowie na wszystkie pytania, wytłumaczy chorobę i wszystkie sposoby jej leczenia, powie co robić by się nie powtórzyła. Za każdym razem jak jestem dobiera skuteczną metodę leczenia. Bardzo miła, uprzejma, wzbudzająca zaufanie. Takich lekarzy szukać ze świecą!!!