dr n. med. Elżbieta Korzeniowska-Żuk

Alergolog, Dermatolog

Po wielu miesiącach walki z alergią wreszcie trafiłem do lekarza bardzo profesjonalnego i skutecznego. Nareszcie mogę cieszyć się z życia. POLECAM!!!

Do Pani doktor trafiłam przypadkiem. Borykałam się z problemem okropnego trądziku (już nie młodzieńczego), miałam całą napuchniętą twarz. 2 lekarzy w moim mieście nie podjęło się leczenia a 3 zaproponował najbardziej radykalne leczenie. Poszłam do Pani doktor i od razu powiedziała że to wyleczy. No i w rzeczy samej tak było. Wyleczyła mi trądzik naturalnymi sposobami i zwykłym antybiotykiem. Muszę przyznać, że nie było maści czy kremu który okazałby się nie trafiony. Wszystko zawsze miałam idealnie dobrane. Mijają dziś 2 lata od leczenia a ja leczę ostatnie blizny po trądziku. Wiem jak i czym radzić sobie z cerą a maści i preparaty są skuteczne po dziś dzień. POLECAM

Problemy ropne na skórze głowy, z którymi borykałem się kilka lat pani Elżbieta załatwiła po jednej wizycie:), minęły 2 miesiące i jest super, nic nie wróciło!!! pozdrawiam serdecznie. strażak;)

Pani doktor jak jedyna potrafila sobie poradzic z moja egzema. Leczylam sie 7 lat i nic i dopiero gdy znajoma mnie do niej skierowala pozbylam sie mojej egzemy.

Moja córka miała straszną wysypke na rączkach i nóżkach. Dwa miesiące chodziłam po różnych lekarzach i nikt nie potrafił jej pomóc. Zadzwoniłam do Pani Doktor i kazała mi przyjechać tego samego dnia. Obejrzała ją dokładnie i zapisała maści wcale nie z górnej półki.Pomogło i córcia w końcu przespała całą noc. Wysypka nie wróciła. Naprawde polecam:)

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17