lekarz Elżbieta Kotynia

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo dobry lekarz. Od niedawna jestem pacjentką Pani Doktor i muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem. Jako jedyna po wykonanym EKG zwróciła uwagę na problemy kardiologiczne i dała odrazu skierowanie do specjalisty. Pomimo, że od wielu lat chodziłam regularnie do innych lekarzy rodzinnych i zgłaszałam im problemy, nikt nie chciał mnie dokładnie przebadać. Obecnie dzięki Pani Doktor jestem pod opieką kardiologa i mam wdrożone odpowiednie leczenie. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam na Panią doktor Kotynię.

Moim zdaniem fatalny lekarz oszczędza pieniądze NFZ na pacjentach moja 4 tyg córka dostała alergii pokarmowej na białko lekarka nie dała nam skierowania do żadnego specjalisty.Pojechaliśmy prywatnie do dermatologa i alergologa otrzymaliśmy zaświadczenia od specjalistów na specjalistyczne mleko które jest tylko w aptece i jest refundowane można na receptę otrzymać zniżkę .Pani doktor nie przyjęła od nas tego zaświadczenia -jak w ogóle mogła tak się zachować !? sprawa jest oddana do NFZ i izby lekarskiej czekam na wyjaśnienie . Dziwi mnie jedynie fakt ,że tylko ten jeden lekarz twierdzi ze ...

Dziwi mnie jedynie fakt ,że tylko ten jeden lekarz twierdzi ze nie należy się zniżka ,sporo innych lekarzy poinformowało nas ,że zaświadczenie jest ok i zniżka się należy ,ale co zaoszczędzone to zaoszczędzone szkoda ,że na niemowlaku.
Nie oczerniam doktorki ani niczym nie obrażam wyrażam swoją opinię i mam do tego prawo oceniam lekarza według swojej sytuacji w jakiej się znalazłam .

Fantastyczny lekarz! Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat i specjalnie dojeżdżam do niej z Rybnika. Zawsze jestem zadowolona z wizyty. Wszystko przebiega sprawnie ale i badanie jest przeprowadzone bardzo dokładnie. Potwierdzam także, że Pani Doktor zawsze bardzo szczegółowo tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Do tego zawsze podchodzi ze zrozumieniem do moich pytań i stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Szkoda, że takich lekarzy nie ma w Rybniku.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor po zbadaniu dziecka bardzo dokładnie wytłumaczyła mi chorobę i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Ponadto ma bardzo dobre podejście do dzieci - moja córka ją uwielbia!

Dużo ludzi i trzeba czasami trochę poczekać, ale chyba to dobrze świadczy. Oprócz tego, żadnych zastrzeżeń -wszystko ok, a z badaniami nie ma problemu. Kontakt także miły, można normalnie porozmawiać po polsku, o co chodzi. Do tego jest na czysto posprzątane w porównaniu do innych ośrodków naszej wspaniałej polskiej służby zdrowia...

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny "?

dr
Krystyna Frączkowska