dr Elżbieta Kowalczyk

Polecam. Super podejście do pacjentki. Doktor przyjmuje w poniedziałki i czwartki od 16stej także nie ma problemu z dodzwonieniem się.

Dr Kowalczyk to jeden z najlepszych ginekologow w Bielsku Podlaskim 🙂 Uprzejma mila kobieta ktora zna sie na poloznictwie i polecam kazdemu

Nie polecam, stary sprzęt na którym po kilku wizytach Pani dr nie widziała ciąży, zaś lekarz w Białymstoku na 1 badaniu usg stwierdził ciąże 8 tydzień. Po tym straciłam zaufanie do kompetencji zawodowych dr. Kowalczyk.

Pani doktor jest miła, uśmiechnięta, stara się rozładować atmosferę jeśli pacjentka jest zdenerwowana, badanie stara się przeprowadzać delikatnie. Polecam.

Pani dr jest moim lekarzem ponad 20 lat i nie narzekam, zawsze wyjaśnia, doradza, właściwie dobiera leczenie, sposoby antykoncepcji.Może młodsze pacjentki mają zbyt wygórowane wymagania, ale jak się wybierze jednego lekarza to warto się go trzymać, bo to popłaca i procentuje.

niby wszystko ok. ale ciężko się czasem dodzwonić nie podaje nr. kom. tylko stacjonarny. dzwoniłam przez dwa dni o różnych godzinach żeby się umówić i w końcu poszłam do przychodni po zwolnienie.

Pani dr. jest kompetentna ale mało mówi, jak zapyta się o wyniki to odpowie a tak nie tłumaczy za bardzo co i jak. Nie polecam tego lekarza.