dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzkadr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka jest specjalistą dermatologiem, swieloletnim starszym asystentem Kliniki Dermatologicznej CSK MSWiA. Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) , oraz członkiem European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD) i European Hair Research Society (EHRS)

Dermatologią estetyczną zajmuje się od wielu lat zarówno jako praktyk jak i lekarz aktywnie szkolący w ramach działalności SLDE.

Jest autorką ...

Polecam panią Doktor :) Byłam na zabiegu Infini ponieważ od lat męczyłam się z nadpotliwością. Nikt nie mógł temu zaradzić. Dopiero dr Olędzka, po wcześniejszej konsultacji, poleciła mi Infini. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i przedstawiła za i przeciw zabiegu. Nie ukrywam, że trochę się bałam, ale zabieg był wykonany idealnie. Nadpotliwości można powiedzieć, że się pozbyłam :)

Super, godna polecenia lekarka. Cierpliwa-nareszcie ktoś pomógł mi w mojej chorobie

Serdeczna i miła. Bardzo wnikliwie słucha pacjenta. Niezwykle pomocna i dbająca o pacjenta lekarka. Gorąco POLECAM.

Z pewnością Pani Doktor jest godna polecenia. Wyleczyła mnie z choroby, z którą poprzedni lekarze nie poradzili sobie.Bardzo pomocna

Gorąco polecam, super lekarka, szanuje pacjenta. Uprzejma, profesjonalna i zainteresowana człowiekiem. Rzadko się takich ludzi spotyka

Wciąż poszukujesz "Dermatolog dziecięcy Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny