dr n. med. Elżbieta Krzysztoń

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Szukałam odpowiedzialnego i doświadczonego dentysty, rzeczowego i z potwierdzonymi umiejętnościami. Lekarza, który potrafi zastosować dostępne środki i metody do choroby i z tym nie przesadza, ani nie ekperymetuje. Polecam - z całą pewnością w tym gabinecie i u Pani Dr Krzysztoń nie stracicie Państwo tego co macie (w swoim uzębieniu), a szansa na polepszenie stanu przeogromna i granicząca z pewnoiścią. Polecam - młodym i starszym pacjentom!

Bardzo miły gabinet, pani doktor wyjątkowo dużo czasu mi poświęciła, zwłaszcza w porównaniu z dentystką obok, która w tym czasie 3 pacjentów zdążyła "zaliczyć". Trochę wycofana, więc nie potrafię ocenić uprzejmości i nie wiem, jak zinterpretować "kompleksowość". Jak już pisałam poniżej, sama zauważyła chrupanie w moich stawach i zaleciła gimnastykę w domu, która przyniosła niesamowity efekt. Widząc jak lekko teraz otwiera mi się buzię dopiero teraz zauważam, że miałam z tym wcześniej problem. Co do zaufania i polecenia - same piątki. Namówiłam też narzeczonego, żeby do niej poszedł i wrócił zadowolony. Pozdrawiam, Ania

nie polecam. to była porada o stwawach skroniowo-zuchwowych dziwna oosoba

nie polecam. to była porada o stwawach skroniowo-zuchwowych dziwna oosoba

Nowoczesny, profesjonalny, kompetentny. Na miejscu rentgen. Jestem po wrażeniem

Nowoczesny, profesjonalny, kompetentny.
Na miejscu rentgen.
Jestem po wrażeniem

Zdecydowanie nie polecam. Nastawienie mocno biznesowe.

Zdecydowanie nie polecam. Nastawienie mocno biznesowe.

Stomatolog to lekarz, do którego panowie podchodzą z rezerwą. Jak nie muszą to nie idą. Pani doktor zdecydowanie przełamuje ten stereotyp. Już nie boję się dentysty. Kompetencja, uprzejmość, doświadczenie. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor zdecydowanie przełamuje ten stereotyp.
Już nie boję się dentysty.
Kompetencja, uprzejmość, doświadczenie.
Zdecydowanie polecam.

Czułam się naprawdę bezpiecznie w jej rękach, wyrywanie zęba odbyło się w naprawdę dobrej atmosferze, bez durnych żartów i podgrzewania atmosfery. A ósemka była podobno bardzo trudna, bo przysłali mnie do dr Krzysztoń z innego gabinetu.