lekarz Elżbieta Kukawczyńskalekarz Elżbieta Kukawczyńska - zdjęcie profilowe

lekarz Elżbieta Kukawczyńska

Kardiolog dziecięcy

Specjalista kardiologii dziecięcej. Jedna z najbardziej doświadczonych specjalistek w zakresie diagnostyki prenatalnej serca płodu. Od wielu lat konsultuje w ośrodkach akademickich ciężarne z podejrzeniem wad serca płodu.

Anioł nie lekarz! Uratowała życie naszej córeczki ponad 4 lata temu. Oby więcej takich lekarzy z powołania leczyło w Polsce.

Niestety ja nie podzielę pozytywnych opinii, owszem jest miła, spokojna, niestety w ciężkich przypadkach zostawia pacjenta samemu sobie! i mówi, żeby szukać sobie pomocy poza granicami kraju!

Niezwykle kompetentna Pani doktor. Spokojna, wyważona, znająca aktualny stan wiedzy w swojej specjalizacji. Czasami może wydawać się, że nie przekazuje wszystkich informacji, ale to raczej wynik skoncentrowania na problemie, niż lekceważenia rodziców.

Brakuje skali aby ocenić jej zalety. Gdyby wszysczy lekarze byli tacy nie mielibysmy problemu z państwowa słuzbą zdrowia.

Bywam u Pani doktor 2 razy w roku z dzieckiem od ponad 10 lat.Zawsze pełen profesjonalizm z uśmiechem.Wizyta "na kasę chorych " i prywatna na takim samym wysokim poziomie. Fantastyczna kobieta. POLECAM

U mnie wykryła wade dziecka jeszcze w ciąży.Godna polecenia:)

U mnie wykryła wade dziecka jeszcze w ciąży.Godna polecenia:)

Rewelacyjny lekarz!!! Zawsze znajdzie czas nawet na konsultację telefoniczną!!!

Rewelacyjny lekarz!!! Zawsze znajdzie czas nawet na konsultację telefoniczną!!!

wspaniała kobieta, bardzo dobry specjalista

wspaniała kobieta, bardzo dobry specjalista