lekarz Elżbieta Lechowicz-Wesołowska

Chirurg dziecięcy

Szarlatan, to najłagodniejsze słowo jakim mogę określić tą Panią i jej kompetencje. Mimo bardzo dobrych wyników USG i RTG, zaleciła założenie naszemu dziecku rozwórkę na bioderka. Na nasze szczęście po 2 dniach od założenia rozwórki trafiliśmy na wspaniałego lekarza dr Andrzeja Czopa, który natychmiastowo nakazał zdjęcie tego aparatu, gdyż dalsze jego używanie mogłoby okaleczyć nasze dziecko. Lekarz złapał się za głowę, gdy usłyszał, że zalecono nałożenie rozwórki w domu przez nas, zdarzyło się to pierwszy raz podczas długiej jego praktyki.Stanowczo odradzam rodzicom wizytę u tej Pani oszczędzicie dziecku potencjalnych cierpień.