dr n. med. Elżbieta Łuczyńska

Radiolog

Skrupulatna. Nie lekceważy niczego. Bardzo cierpliwa. Rzeczowo tłumaczy problem i nieprawdopodobnie ciepła chociaż nie robi takiego wrażenia na pierwszy rzut oka. I znowu sprawdza się powiedzenie : Nie oceniaj po pozorach. Mam nadzieję, że w zamian będzie dostawać od życia tyle samo życzliwości i ciepła ile sama daje

Wiedza, kompetencja, dobre serce oraz emanujące ciepło robi wrażenie. Zawsze zamieni chociaż krótkie zdanie z przypadkowo spotkanym pacjentem, co w naszej chorobie jest wyjątkowo ważne. Gorąco polecam.

Bardzo kompetentna lekarka a do tego uprzejma i stwarza pozytywną atmosferę.

Bardzo kompetentna lekarka a do tego uprzejma i stwarza pozytywną atmosferę.

świetny fachowiec dokładnie bada każdego pacjenta zarówno prywatnie jak i w instytucie bardzo trafne diagnozy.zawsze znajdzie czas dla pacjenta mimo nawału zajęć a najważniejsze że jest wspaniałym człowiekiem każdego traktuje wyjątkowo jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem jest dobrym duszkiem dla ciężko chorych ludzi i ich rodzin

Polecam, bardzo dobry lekarz.Rzeczowo podchodzi do pacjenta, kieruje na dodatkowe badania w celu dokonania trafnej diagnozy.Opisy badań są szczegółowe i wnikliwe.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Kraków"?

lek. med.

Wrocławska 1-3
Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)
ulica Garncarska 1

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101