dr n. med. Elżbieta Łuczyńska

Radiolog

Swietny specialista najlepszy radiolog wd mnie w Polsce ,prowadzi mnie z piersiami od 20 lat ,zyczliwa,kieruje dalej

Polecam Panią Doktor z całego serca!!! Profesjonalne podejscie ! nie lekceważy niczego! Bardzo kontaktowa i ciepła! Jestem Jej niesamowicie wdzięczna za całą pomoc i diagnozę! Kobieta Anioł!

Polecam Panią Doktor z całego serca!!!
Profesjonalne podejscie ! nie lekceważy niczego! Bardzo kontaktowa i ciepła!
Jestem Jej niesamowicie wdzięczna za całą pomoc i diagnozę!
Kobieta Anioł!

Skrupulatna. Nie lekceważy niczego. Bardzo cierpliwa. Rzeczowo tłumaczy problem i nieprawdopodobnie ciepła chociaż nie robi takiego wrażenia na pierwszy rzut oka. I znowu sprawdza się powiedzenie : Nie oceniaj po pozorach. Mam nadzieję, że w zamian będzie dostawać od życia tyle samo życzliwości i ciepła ile sama daje

Wiedza, kompetencja, dobre serce oraz emanujące ciepło robi wrażenie. Zawsze zamieni chociaż krótkie zdanie z przypadkowo spotkanym pacjentem, co w naszej chorobie jest wyjątkowo ważne. Gorąco polecam.

Bardzo kompetentna lekarka a do tego uprzejma i stwarza pozytywną atmosferę.

Bardzo kompetentna lekarka a do tego uprzejma i stwarza pozytywną atmosferę.

świetny fachowiec dokładnie bada każdego pacjenta zarówno prywatnie jak i w instytucie bardzo trafne diagnozy.zawsze znajdzie czas dla pacjenta mimo nawału zajęć a najważniejsze że jest wspaniałym człowiekiem każdego traktuje wyjątkowo jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem jest dobrym duszkiem dla ciężko chorych ludzi i ich rodzin

Polecam, bardzo dobry lekarz.Rzeczowo podchodzi do pacjenta, kieruje na dodatkowe badania w celu dokonania trafnej diagnozy.Opisy badań są szczegółowe i wnikliwe.

Polecam serdecznie Panią doktor. Miła, uprzejma z sercem na talerzu:)

Polecam serdecznie Panią doktor. Miła, uprzejma z sercem na talerzu:)

Wspaniała lekarka.Zarówno ja jak i moja mama zawsze robimy usg u Pani doktor.Bardzo dokładna,cierpliwa ,odpowiada na wszystkie pytania i kieruje ! Perfekcyjna w swoim zawodzie.

Perfekcyjna w swoim zawodzie.

świetny radiolog, dokonał właściwej diagnozy, wskazał dokładnie co należy zrobić, gdzie dalej przejść, kolejne etapy, nie wystraszył ale powiedział co grozi jak się nie przejdzie dalszego etapu. Super lekarz, polecam, dobry psycholog, osoba kompetentna, dziękuję