lekarz Elżbieta Machowiak-Gogola

Lekarz rodzinny

Polecam!!!! wyrozumiała Pani Doktor, ma serce i podejście do każdego pacjenta indywidualnie!!! jest lekarzem rodzinnym całej rodziny.

Porażka przez 5 miesięcy moje dziecko jest u niej co około 2 tygodnie. Za każdym razem dostaje te same lekarstwa i to mu w ogóle nie pomaga. Najpierw cały czas miał alergie, potem zapalenie gardła i leczyła go na to przez 3 miesiące bezskutecznie. W końcu jak się wściekłam i się zapytałam ile dziecko może przyjmować antybiotyki, które nie pomagają to spojrzała na mnie i powiedziała:"no faktycznie nie może być tak, że dziecko jest ciągle na antybiotyku" i dała skierowanie na RTG zatok, bo mały przez dwa miesiące ma zatkany nos, wymaz gardła i morfologię. Z tego wyszło, że ma gronkowca na gardle, a jak poszłam do niej z wynikami, to mnie olała i powiedziała, że mam przyjść za jakieś 2-3 tygodnie i wtedy zaczniemy leczenie. No sorry.... ale jak już byłam u niej z takimi wynikami to chyba leczenie powinna zacząć od razu, na co tu czekać? Dziecko ma być cały czas chore? Lekarza dziś zmieniłam, zobaczymy co powie inny lekarz.

Pani Doktor była najlepszą jaką znałem

Pani Doktor była najlepszą jaką znałem

godna zaufania Pani Doktor. uratowała życie mojej córeczce kilka razy. Serdeczna, miła, zawsze pomocna. doświadczony lekarz. uważam, że opinia wyżej jest fałszywa i to nie jest opinia o tym lekarzu. moja cała rodzina leczy się u Pani Doktor!!! lekarz z wielkim sercem dla pacjenta!! z prawdziwego powołania.

Nie polecam, porazka. Niemila pani i nieuprzejma, zachowywala sie, jak by odwiedzil ja natret a nie pacjent. Bylem rozczarowany i zawiedziony i poszukalem innego lekarza. Nie pytala, jakie mialem choroby i jakie leki biore. Nie sluchala, co chcialem powiedziec o swoich podejrzeniach, tylko powiedziala, ze ona jest lekarzem i lepiej wie, co mi jest.