lekarz Elżbieta Madej-Józefacka

Lekarz rodzinny

Nie polecam, według tej lekarki wszystkie szczepienia są szkodliwe, głupie pytania typu "po co szczepicie dziecko", straszenie powikłaniami, co do uprzejmości z jej strony nie będę pisać, bo trzeba by było użyć słów uznanych za nie parlamentarne.... Chyba jak decyduje się zaszczepić dziecko, żeby w przyszłości uniknąć zachorowań, to jest moja decyzja a nie tej pani, i nic jej do tego, ma przebadać dziecko przed szczepieniem i tyle!!!

Czysty profesjonalizm, świetne podejście do dziecka, dużo poświęconego czasu i pełne zaangażowanie.

pani doktor zdjagnozowala mojemu 3 letniemu dziecku zapalenie pluc po czym okazalo sie w szpitalu ze to infekcja gardla.stanowczo nie polecam tej pani"doktor"

Po prostu dzisiaj zostałam pod dużym wrażeniem, że tak kompetentni lekarze jeszcze leczą w NFZ

świetny lekarz, prowadzi całą moją rodzinę. Super radzi sobie zarówno z dziećmi jak i z osobami starszymi. Naprawdę polecam!

Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt z dziećmi

Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt z dziećmi