dr n. med. Elżbieta Makowiecka

Kardiolog

Lekarz kompleksowo podchodzi do leczenia. Specjalista godny polecenia. Miła, ciepła kobieta zarówno w stosunku do dziecka jak i rodziców.

Wspaniały lekarz!!!!!!!!!!!! Byliśmy tylko raz prywatnie u niej w gabinecie. Potem kazała przychodzić do przychodni - ICZMP w Łodzi, bo powiedziała że szkoda naszych pieniędzy na nią, bo mamy chore dziecko i na pewno nam się nie przelewa. Byliśmy z mężem w szoku mając zupełnie inne doświadczenia z lekarzami. Uratowała naszego syna i nas. Wspaniały lekarz!!!

Fantastyczny lekarz i człowiek! Całkowicie oddany sprawie leczenia. Zrobi wszystko by pomóc i ma ogromną wiedzę nie tylko z zakresu kardiologii dziecięcej (w której jest absolutnym specjalistą). Poświęca swój prywatny czas by szukać najlepszego rozwiązania i nowych możliwości. Co najważniejsze podchodzi do sprawy leczenia bardzo poważnie i analizuje wszystkie możliwe podejścia zanim zastosuje leczenie (co przy leczenia Naszych Najmniejszych ma przeogromne znaczenie bo każdy niewłaściwy ruch może być brzemienny w skutkach). Szczerze i z całego serca polecamy! / Mikołaj z Rodzicami

Być może jest dobrym lekarzem, ale jako człowiek jest bardzo niemiła wobec pacjenta. Żałuję, że trafiłam na taką osobę.

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam innym pacjentom.

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam innym pacjentom.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Łódź"?

BARLICKI
kopcińskiego 22