Elżbieta Makowska

Pulmonolog

Najlepszy lekarz pod słońcem ! Oby więcej Takich było ! Pomogła mi pokonać astmę oraz alergię . Teraz polecam Panią każdemu ! :)

Najlepszy lekarz pod słońcem ! Oby więcej Takich było !
Pomogła mi pokonać astmę oraz alergię . Teraz polecam Panią każdemu ! :)

Lekarz godny naśladowania. Super specjalista, super jako człowiek. Wszystko wytłumaczy,zawsze przyjmie w nagłej potrzebie.Dziękuję Pani doktor za to jaka jest.

Super pani doktor od trzech lat leczy naszego syna z astmy wczesnodziecięcej i przynosi to bardzo efektowne skutki

Bardzo miła i pomocna! Pamiętam pomogła mi jak byłem mały jeszcze i zarażony gruźlicą...Doktor z prawdziewgo zdarzenia!!!

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i efektów leczenia mojej córeczki. Dziękuję.

Bardzo dobry lekarz,cierpliwa, pomocna.Zawsze można liczyć na panią doktor.Pomoże doradzi jest kompetentna.

Dzięki pani doktor moja astma niemal ustała! Od 3 r.ż. chorowałam, wiele lat byłam leczona, bezskutecznie, tymi samymi lekami i nic. Inhalacje, szpitale, testy, spirometrie... Po zmianie lekarza na p.Makowską wszystko się zmieniło! Mniej wizyt było potrzebnych, inne leki, badania co jakiś czas i duży sukces - dziś mam 19 lat, nie ma potrzeby bym przyjmowała leki, nie męczę się już tak szybko, nie mam duszności jak dawniej - magia? :) Nie wiem, wiem za to, że jestem niezmierna wdzięczna tej pani za takie leczenie oraz uwagę poświęconą mnie i mojej chorobie. Polecam z całego serca!

P.S. Z astmy, nawet ciężkiej, można przy prowadzeniu przez dobrego pulmonologa wyrosnąć i żyć normalnie, tak na pocieszenie rodzicom chorujących dzieciątek :)

Pani Doktor jest niesamowicie spokojna, w skupieniu omawia wyniki badań, mnie najbardziej przekonało jej podejscie do dziecka-pacjenta i rodziców. Z cierpliwoscią tłumaczy o chorobie o przyczynach... jej występowania jak również metodach leczenia!!! JEST NIESAMOWITYM LEKARZEM!!! POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM :)))) pozdrawiam Wszystkich :))

pozdrawiam Wszystkich :))

Panie doktor Ela jest fantastycznym lekarzem. z wielkim profesjonalizmem podchodzi do każdego pacjenta.Do Pani doktor trafiliśmy poprzez publiczną służbę zdrowia ,teraz jest naszym lekarzem prowadzącym i korzystamy z wizyt prywatnych, natomiast jej zangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta jest takie same czy korzysta się z poprze służbę zdrowia publiczną czy też prywatnie@.Gorąco polecam!!

pani doktr miła i czyściutka. Dużo mówi.Sympatyczna.

pani doktr miła i czyściutka. Dużo mówi.Sympatyczna.