Elżbieta Malczyk

Lekarz orzecznik ZUS

1,7

Grażyna Pani doktór nie dosyć że bardzo nieuprzejma to jeszcze sprawia wrażenie że do pracy przyszła za kare.Pacjent jest dla niej złem koniecznym ale żeby nie ci pacjenci to panii doktor poszła by na trawke.

Grażyna

Dość oschła osoba, natomiast poświęciła mi sporo czasu i orzekła o celowości zwolnienia. Do chwili obecnej nikt tak dokładnie mnie nie zbadał.

Do chwili obecnej nikt tak dokładnie mnie nie zbadał.

Najgorsza lekarka z którą kiedykolwiek miałam do czynienia. Nierzetelna, wielce obrażona, że przychodzi do niej pacjent. Pani doktor mając przed sobą obszerną dokumentacje ze szpitala, w czasie 10 minut wizyty stwierdza, że nic mi nie dolega, jednocześnie podważając zasadność dotychczasowego leczenia. Nawiedzona pani doktor (z wielgachnym obrazkiem Jezusa na szyji!) myśli pewnie, że tylko Bóg może pomóc. Zdecydowanie nie polecam! Jeśli mamy takich lekarzy w Polsce to Bóg juz dawno nas opu ścił. . .