dr Elzbieta Malik-Rucinska

Lekarz rodzinny

Cenię sobie wizyty u Pani doktor. Bardzo rzetelna, zainteresowana pacjentem. Otrzymuję bez problemu skierowania na badania.

Od 20 lat jestem pacjentka Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Kompetentna, ludzka, cierpliwa. Nie każdemu może pasować, ale ja jestem wdzięczna za wieloletnią opiekę.

Nie polecam nikomu, bardzo rzadko wydaje skierowania, nie mówi na co jest się chorym, jak sobie radzić w chorobie, jak ma zły humor to i krzyknie

Pani Doktor Elżbieta Malik-Rucińska jest bardzo dobrym lekarzem dba o pacjenta nie ma problemu o skierowanie na badania specjalistyczne i inne, moja cała rodzina korzysta z opieki Pani Doktor Rucińskiej jest osobą godną szacunku i Zaufania Mariola M.

3 tygodnie leczyla moja mame, ktora miala caly czas goraczke i nie tylko. Po kazdej wizycie nastepowala zmiana lekow i inna choroba. Nie dala skierowania na badania. Mama sama zrobila i p. Doktor powiedziala, ze wyniki sa OK, tylko OB jest podniesione. Inny lekaz po drugiej wizycie skierowal mame do szpitala na obserwacje po zapoznaniu si z wynikami, przebadaniu pacjeta i wywiadzie histori choroby.

Pani doktor jest miłą, osobą, szczególnie na początku bylo FANTASTYCZNIE. Bardzo mało p.dr wydaje skierowań do specjalistów,wszystko prróbuje sama. Nie tylko moje zdanie.Poza tym o.k.Na tym jednym bardzo wiele się traci.

SUPER PANI DOKTOR, CIERPLIWA , WIARYGODNA , MAM PORÓWNANIE Z I NNYM LEKARZEM RODZINNYM , PO OTWARCIU WŁASNEJ MAŁEJ PRAKTYKI MA DUŻO WIECEJ CZASU DLA PACJENTA , PRZYCHODNIA I CAŁY PERSONEL PIELEGNIARSKI NA SZÓSTKĘ , POLECAM

bardzo polecam, zawsze usmiechnięta, cierpliwa, dokładnie analizuje chorobę, jest lekarzem rodzinnym przez 24 godziny, zawsze mozna uzyskac pomoc przez telefon

Pani dr jest bardzo dobrym lekarzem rodzinnym, zawsze mozna zadzwonic jezeli ma sie problem ,pani dr grzecznie udzieli porady,w czasie wizyty jest sie osluchanym i zbadanym oraz dokladnym tlumaczeniem choroby, bardzo polecam.