Elżbieta Marciszewska

Reumatolog

Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym w szpitalu.Jest osobą sympatyczną,wzbudzającą zaufanie.Lekarzem bardzo kompetentnym,dokłanie bada pacjenta,poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.Pod opieką Pani doktor czuję się bezpiecznie,leczenie jest skuteczne.Jest lekarzem z powołania,uprzejma,życzliwa ,po prostu "ciepły człowiek,otwarty dla cierpiących ludzi".Godna polecenia.

Polecam Panią Doktor. Wywiad przeprowadza bardzo dokładnie, nie zbywa, jest uprzejma, taka normalna i wzbudza zaufanie.

Miła,kompetentna,ma właśctwe podejście do pacjenta.Polecam.

Miła,kompetentna,ma właśctwe podejście do pacjenta.Polecam.

jestem bardzo zadowolona z Pani doktor, przez cztery miesiace byłam nieskutecznie leczona, wymyslano przeróżne choroby nie wiadomo jakiego pochodzenia, w końcu pani doktor zleciła wymaz z migdałków i okazało się że to przez niegrozną bakterie i zapalenie gardła... dziękuję i pozdrawiam.

Lekarz z dużą wiedzą ,doskonale nawiązuje kontakt z pacjentem.Kompleksowo rozpatruje problemy zdrowotne.Zaangażowana w leczenie,przystępnie i konkretnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Kraków"?

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska

ul.Batorego 3
Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków
Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2