lekarz Elżbieta Michalska

Radiolog

Sympatyczna kobieta, trafiłam do niej przypadkiem. Chciałam udać się na prześwietlenie, dla świętego spokoju i akurat wracając z zakupów przystanęłam przed tabliczką, gdzie oferowano w danym miejscu rentgen. Przyjęła mnie od razu, pomimo iż nie byłam umówiona.

Polecam. Byłem już dwukrotnie, w sprawie prześwietlenia, a następnie potrzebny mi był rentgen zębów. Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że lekarz, która przyjmuje jest bardzo sympatyczna i dokładna.

Polecam dr Michalską. Miałam przyjemność również złożyć wizytę Panu Adamowi Michalskiemu, który jest urologiem. Chciałabym podziękować za profesjonalną pomoc oraz cenne porady.

Znam Panią Elę od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Badanie miałam przeprowadzone profesjonalnie. Dzięki niej na szczescie się nie denerwowałam. Polecam !

Polecam. Brak jakichkolwiek uwag. Bardzo się stresowałam, ale po rozmowie z Panią oraz w trakcie badań stres nieco osiadł. Miła i delikatna osoba.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Poznań"?

Mostowa25/61

Poznań
Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań
NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno