dr Elżbieta Migdałek

Pani doktor ,może leczy starymi metodami ,ale w stosunku do pacjenta jest oschła ,twarz bez uśmiechu ,a wręcz ,aż można powiedzieć ,że jest nie miła ,mało mówi ,wrażenie ,że nie słucha informacji o dziecku ,tylko ma swoje już zdanie na wejściu .Pierwszy raz spotkałam się z tak nieprzyjemnym lekarzem i ordynarny lekarzem dziecięcym ,poproszenie o informację czy jakiekolwiek dodatkowe badanie wszystko jest na nie ,albo a po co.Nie polecam dla dzieci wrażliwych ,po wyjściu z gabinetu dziecko zadało pytanie mamo ,a dlaczego pani doktor była taka nie miła .

Bardzo polecam. Pani jest miła i uprzejma oraz wie co robi. Napewno w razie potrzeby umówiesię jeszcze raz na wizytę

Bardzo miła kompetentna. Antybiotyk przepisuje w ostateczności.Dzieci ja lubia ma z nimi dobry kontakt. Polecam

Jestem bardzo niezadowolona z porad Pani Doktor. Zawsze ma swoje trzy grosze do wtrącenia na temat wychowywania dziecka przez rodziców. Nie po to jest lekarzem by komentować, ale by leczyć. Moje dziecko niechętnie chodziło na wizyty bojąc się Pani Doktor. Poza tym mina Pani Doktor też robiła swoje. Nigdy nie widziałam jej uśmiechniętej. Na prośbę i skierowanie do alergologa gdyż dziecko ma przewlekły katar dowiedziałam się że mam za sucho w domu. Ręce opadają. Nie polecam.

Witam , ja osobiście nie polecam tego lekarza , trafiłam na świąteczną pomoc wieczorem , dostałam kazanie od Pani doktor , że o tej godzinie to dzieci już śpią , bardzo była niezadowolona , dziecko pokładało się w poczekalni bo miało gorączkę a Pani doktor się niestety nie spieszyło do pacjenta , nie powiedziała co dziecku dolega , tylko wpisała leki . Już drugi raz trafiłam na tego lekarza i bardzo ubolewam , że takie niemiłe podejście ma do pacjentów i ich rodziców , jestem niezadowolona i jeżeli jeszcze kiedyś trafię do pomocy świątecznej i zobaczę , że jest ta Pani doktor to zabiorę dziecko i pojadę do matki polki . Pani doktor nie ma prawa komentować o której godzinie się przychodzi do lekarza po pomoc , idę wtedy kiedy moje dziecko potrzebuje pomocy , a jeżeli to nie pasuje to niech Pani doktor zmieni przychodnię .

Wreszcie trafiłam na "swojego" lekarza. Kogoś, kto rutynowo nie podaje antybiotyków "na wszelki wypadek" lub "bo dziecko malutkie" itp.! Antybiotyk to ostateczność, czasem warto spróbować innej drogi - szukałam kogoś, kto w tej kwestii się ze mną zgadza! Polecam gorąco!

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Doktor. Na szczęście dyżuruje w świątecznej pomocy i kilka razy miałam przyjemność skorzystać z jej pomocy. Dokładnie bada dziecko, odpowiada na pytania, może nie jest bardzo wylewna - ale przecież nie o to chodzi, jest miła i widać, że to bardzo kompetentna osoba, zawsze bardzo nam pomaga, do pediatry rejonowego idziemy zwykle tylko na kontrolę - zawsze przepisana kuracja przez Panią Doktor pomaga.

Trafiłam z synem do dr Migdalek przez przypadek na nocną pomoc medyczna. Była bardzo miła,cierpliwa i kompetentna.Bardzo dokładnie bada,słucha rodzica i dziecka.Byłam mile zaskoczona wizytą na NFZ, bo zwykle korzystam z wizyt prywatnych domowych,ale na szczęście tym razem żaden ze zmanierowanych lekarzy nie miał czasu.

Zdecydowanie nie polecam tej Pani, nie miła, nie ma podejścia do dziecka i nie potrafiła zdiagnozować choroby!:(

Super podejście do każdego problemu. polecam!!!

Super podejście do każdego problemu. polecam!!!