lekarz Elżbieta Milcarz

2,5
2,1
1,8
1,9

Już od samego wejścia Pani Doktor robi nie miłe wrażenie patrzy na człowieka z góry, jest nie miła nie uprzejma.... Poszłam z nadzieją na uzyskanie skierowania na mammografie piersi bo chciałabym się zbadać po czym usłyszałam do Pani Doktor że po co mi to skoro nie mam skończonych 40 lat a najlepiej żeby zrobiła jak skończę 42... I po co wgl to robię bo powinnam zrobić USG piersi (które już mam zrobione) .... Nie polecam z całego serca, Nie polecam tej pani, wobec mnie jej zachowanie było aroganckie i nie na miejscu.

Po przeczytaniu opinii na temat tej pani tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że nie jestem jedyna. Nie polecam z całego serca. Badanie było na tyle bolesne, że na drugi dzień miałam bardzo spuchnięty brzuch. Nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem. Po wyjściu z gabinetu pozostał tylko niesmak. Odniosłam wrażenie, że pani doktor ma problem z tym, że miałam czelność przyjść zbadać się PROFILAKTYCZNIE. No tak, przecież żeby iść do lekarza musi się coś wydarzyć... Nie polecam tej pani, wobec mnie jej zachowanie było aroganckie i nie na miejscu. To ona jest lekarzem i powinna wiedzieć jak zbadać pacjenta w sposób prawidłowy i nie oszukujmy się ale też na tyle ile to możliwe delikatny. W tym gabinecie tego nie znajdziesz... W pracy na drugi dzień mój brzuch wyglądał źle, opuchlizna była widoczna aż do miejsc intymnych. Teraz czeka mnie kolejna wizyta u ginekologa ale po to tylko, żeby sprawdził czy nic nie zostało naruszone przy badaniu przez tą panią... Jest tak wielu lekarzy, a ja akurat musiałam trafić tutaj. Żałuję, że zostałam do końca badania. Mogłam wyjść na wstępie widząc, że pani "doktor" nie posiada żadnego sprzętu. Mam nauczkę na przyszłość.

Trafiłam przez przypadek ,ekspresowe wolne miejsce skusiłam się,niestety odradzam stracony czas ,zadnej cytologi zadnej informacji sciana .Nie polecam!

Nie polecam tej Pani Doktor. Odpowiedz na prośbę o skierowanie na badanie USG piersi usłyszałam 'po co mi ' gdy wytłumaczyłam to miałam przyjęć do gabinetu w inny dzień jak się zapytałam o to badanie to usłyszałam, że się dowiem jak przyjdę. Wyszłam ze łzami w oczach bo od niedawna chodzę do lekarza ginekologa i cała ta wizyta była dla mnie traumą.

Do dr.Milcarz trafiłam przypadkiem bylam w ciąży.Pani z rejestracji przemiła Zarejestrowała mnie do lekarza.Pierwsze wrażenie?Pani doktor patrzyła na mnie z nad okularów wydawała się nie do końca sympatyczna,ale profesjonalna i delikatna.Przy następnej wizycie juz było dużo lepiej i sympatyczniej .Dr Milcarz czasem zażartowała i uśmiechnęła się.Nie zmienila bym już lekarza chodzę do niej juz 15lat i jestem zadowolona.

Unikać jak ognia. Jest wielu lekarzy ginekologów w Szczecinie. Lepiej wybrać innego. Któregokolwiek.

W życiu nie spotkałam się z taką arogancją. Ta Pani zasluguje na wszystko co najgorsze, nie nadaje sie na lekarza. Przyszłam pierwszy raz do ginekologa i wyszłam prawie z płaczem. Nie polecam i życzę szybkiego zwolnienia dla tej Pani.

Zdecydowanie nie polecam Pani "doktor". Osoba niemila, niekompetentna, nie wykonujaca swoich obowiazkow lekarza tak jak powinna. Badania wykonuje bardzo bolesnie nie mozna nie zgodzic sie z jej opinia bo jest wielce obrazona. Bedac dzisiaj z koniecznosci u doktor Milcarz zostalam potraktowana jak intruz a nie pacjentka. Pani doktor nazwala mnie osoba nienormalna i niepowazna po przyjsciu do niej z prosba wypisania tabletek. Nigdy nie spotkalam sie z tak oziebla i oschla uczuciowo osoba

u Pani doktor znalazlam sie przez przpadek, byl to najszybszy wolny termin. Po przeczytaniu opinii nie bylam zbyt pozytywnie nastawiona, ale milo sie rozczarowalam. Wczesniej chodzilam do bardzo polecanej Pani, a to jednak tutaj wytlumaczono mi jak badac piersi, dokladnie. Moze faktycznie nie jest to atmosfera pogaduszek, wizyty u kolezanki, ale jesli ktos nie lubi przedluzania i tak nieprzyjemnego badania to Pani doktor jest w sam raz.

Pani doktor podziękujemy. Od samego wejścia do gabinetu patrzy na człowieka jak na intruza. Na pytanie odpowiada z wielką łaską i w dodatku bardzo nie miłym tonem. "Po co pani przyszła" prawie zwaliło mnie z krzesła. Bezczelna okropnie, uwagi typu "powinna Pani trochę schudnąć to będzie lepiej się badać bo ten tłuszcz mocniej dociskać trzeba" powinna zostawić dla siebie. Powinna leczyć Rydzykowe emerytki albo w wiezieniu z takim podejściem. Jak dla mnie totalne 0.Nigdy nie byłam u tak chamskiego lekarza... Dzięki Bogu chociaż Pani która siedzi w rejestracji jest miłą kobietą.