lekarz Elżbieta Morawiec-Szymonik

Hematolog

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne

W trudnych momentach życiowych potrafi podnieść na duchu pacjenta wraz z jego rodziną. Lekarz, który stosuje prawidłowe leczenie i stawia trafne diagnozy. Dzięki pani doktor mąż wraca do zdrowia. Za całą opiekę i wszystko co robi dla swoich pacjentów, serdeczne podziękowania. Bardzo polecam!

Naprawde bardzo dobry lekarz. Nie przesadzam ale musze stwierdzić, że uratowała życie mojemu mężowi. Pani doktor po prostu postąpiła jak lekarz z powołania. Bardzo polecam i dziękuję.

Moim zdaniem to jedyna dobra Pani doktor Hematolog do, której można trafić. Zawsze dokładnie bada, zleca badania kontrolne oraz zrozumiale tłumaczy wyniki badań. Polem każdemu:)

Uważam ,że jest to bardzo dobry hematolog ,można mu zaufać i polecić każdemu potrzebującemu. Jestem bardzo zadowolona z tego ,że ta kobieta objęła mnie swoją opieką !!!!