lekarz Elżbieta Moroz

1,4
1,5
1,6
1,4

Nie polecam. Za czasów konsultacji przez IKP dyżury pełniła tylko ta pani i w tamtym okresie nie było jak dostać się do nocnej i światecznej poradni a lekarze stamtąd twierdzili że ta pani miała obowiązek przepisać moje leki (leczenie stałe). Skończyło się na tym że pani stwierdziła że po weekendzie mam iść do przychodni swojej. Skończyło się tak że dostałem przez brak leków atak padaczki. Takze majac nawet dokumentacje, papiery ta pani nie przepisze nic. Dodam że po złożeniu formularza wtedy na IKP telefon dostałem dopiero po dwóch dniach.

Doktor Elżbieta nie pojawia się o umówionej konsultacji, ponad pół godziny oczekiwania. Musiałam skorzystać z porady innego lekarza. Oczywiście kwota nie została mi zwrócona.

Ta Pani odsyła do stacjonarnej wizyty, które są ograniczone obecnie. Nie polecam. Na pytanie czy wystawi zwolnienie tj opiekę nad dzieckiem stwierdziła że nie widzi podstaw.

Rowniez mialam nieprzyjemnosc trafic na ta pania doktor. Dziecko po drugim dniu kataru zostalo odeslane na test covid gdzie byl oczywiescie negatywny. Bez zadnej pomocy empatii. Brak zainteresowania nie wysluchala problemu. Nie polecam

Teleporada. Nie polecam. Co to za lekarz, który mając wyniki badań odsyła na wizytę stacjonarną, ponieważ trzeba zrobić badania. Na pytanie jakie badania - nie udziela odpowiedzi. Zasłaniając się przyjmowaniem innych leków, nie wie jak leczyć i jakie leki przypisać. Strata czasu, pieniędzy i nerwów. Jakim cudem taka osoba zdała LEP i ma jakąś specjalizację?

Tak jak pozostałe osoby zostałam skierowana na test covid bezpodstawnie tj.mimo przebycia choroby i minionego miesiąca od drugiej dawki szczepienia oraz objawów przeziębienia. Po kontakcie z sanepidem i innym lekarzem dostałam informację o możliwości cofnięcia skierowania, Pani doktor jednak nie podjęła się tego .Ewidentnie Pani jest znawcą tylko jednej choroby albo idzie na łatwiznę i każdemu wciska zakazenie. Zdecydowanie nie polecam

Lekarka w trakcje e-wizyty stwierdziła, że nie jest w stanie zweryfikować mojej niepożądanej reakcji na szczepienie i w ogóle faktu, że zostałam zaszczepiona. Byłam gotowa podać dane z karty szczepienia otrzymanej w szpitalu - nie była zainteresowana Zapytana jak weryfikuje np. przeziębienie przez e-wizytę zakończyła rozmowę.

Dwa razy trafiłam na tą panią podczas e-wizyty. Dwa razy odesłanie do lekarza rodzinnego. Powiedziałam, ze nie mam obecnie takiej możliwości, na co usłyszałam „to pogotowie świąteczne/nocne”. Dziękuje bardzo za stracony czas.

Jedyne co Pani potrafi to odesłać do lekarza rodzinnego oraz zalecić zrobienie testu na COVID. O jakiejkolwiek pomocy można pomarzyć. Bardzo nie polecam.

Miałem nieprzyjemność trafić dwukrotnie na tę panią podczas e-wizyty. Podczas pierwszej, odesłała mnie do lekarza (może pani pomyliła telefony i nie powinna była odbierać skoro nie jest lekarzem) i stwierdziła, że mam się skontaktować następnego dnia jeśli nie uzyskam pomocy. Kolejnego dnia nie dość, że nie udzieliła mi pomocy której nie mogłem nigdzie uzyskać od 3 dni, to stwierdziła że "nie wierzy" że w recepcji przychodni od 2dni nikt nie odbiera telefonu (odeslnao mnie tam z rejestracji), a punkt pomocy nocnej i świątecznej nie może kontynuować leczenia ponieważ udzielają pomocy tylko w nagłych wypadkach, rozpoczynając leczenie. Na koniec rozmowy, która była raczej próbą pozbycia się kolejnego pacjenta bez pomocy, pani doktor zapytana co zrobić skoro wszystkie miejsca gdzie mnie odesłała nie udzieliły mi pomocy, powtórzyła kolejny raz tę samą formułkę i odłożyła słuchawkę.
Jak dotąd było to moje najgorsze doświadczenie w kontakcie z lekarzem. Jeśli Pani Elżbieta chciała pracy w której jej zadaniem będzie odrzucanie telefonów od klientów powinna była wybrać call center. Zadaniem lekarza jest pomoc pacjentowi, a nie olewanie i zbywanie żeby tylko się nie zmęczyć.