dr n. med. Elżbieta Muklewicz

Reumatolog

2,5

Jeden z nielicznych lekarzy, który wziął moje objawy na poważnie. Pani Doktor przez całe dotychczasowe leczenie okazała mi dużo cierpliwości, empatii, wykazała się ogromną wiedza i doświadczeniem. Mimo, że w wynikach badania krwi nigdy nic nie wychodziło, nie lekceważyła mojej choroby. Za co jestem jej bardzo wdzięczna! Dzięki niej normalnie funkcjonuje. I choć pacjentem idealnym nie jestem, Doktor zawsze wita mnie z uśmiechem na twarzy. Dzięki niej daję radę ze strony fizycznej i psychicznej. Polecam z całego serca. Ps. Szkoda, że opinie przeważnie piszą Ci, co są niezadowoleni. Wiadomo- nie ...

Ps. Szkoda, że opinie przeważnie piszą Ci, co są niezadowoleni. Wiadomo- nie ma takiego, co by wszystkim dogodził. A tak szczerze mówiąc, to do Doktor trafiłam z polecenia. I to nie jednej osoby, a kilku zadowolonych pacjentów.

Czy nie czas, by pani doktor odpoczęła sobie, poszła na emeryturę i truła życia pacjentom ani ich rodzinom. Wypalenie zawodowe jest wystarczającym sygnałem, że należy zejść z piedestału i uznać, że już w tym zawodzie jestem spalona. Stosunek do pacjenta to nie tylko ewentualna wiedza medyczna, ale i empatia. A pani doktor zna takie pojęcie?

Wulgarna.Bardzo arogancka.Ubliza i poniża osoby starsze.Powinna klatki schodowe sprzątac bo do pacjentów się nie nadaje.Wstrętna kobieta.Wstyd że pracuje w USK.

Nie polecam tej Pani. Nie umie podejść fachowo do sprawy. Pacjenta traktuje jak smiecia i bezczelnie mowi,ze pacjent udaje sobie. W XXI wieku to nie do pomyślenia, żeby tak traktować człowieka i na podstawie wyglądu swoim dloni, mowic jak bardzo jest to ONA schorowana. NIE POLECEM!

Pani doktor była lekarzem prowadzącym moją mamę. Wg mojej opinii Pani doktor nie ma jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Nie tłumaczy na czym polega choroba i jak będzie przebiegać leczenie. Jest arogancka zarówno wobec pacjenta jak i rodziny, czego mogłam doświadczyć... Nie polecam

brak kultury,aroganckja,nie licząca się z pacjentem. nie dotrzymująca terminów wizyt, mimo tego że czeka się od niemal roku. Prawdopodobnie diagnoza początkowa była mylna- co zasugerowali mi inni lekarze.Leczenie polegało na podawaniu sterydów -co spowodowało ,że żona moja jest teraz wrakiem człowieka. Ludzie-pacjenci jak macie się leczyć i chcecie być zdrowi to szukajcie innego lekarza

Pani dr.Muklewicz jest godna polecenia. Uprzejmość? Jest zwykłym człowiekiem , który tez ma złe dni. Nigdy nie odmówiła mi swego czasu-zawsze mogę na Nią liczyć (jest dla mnie jak matka). Co do reszty ?Nie będę się rozpisywać ... Dla mnie 100 % lekarz i specjalista. Polecam .

Pani dr.Muklewicz jest godna polecenia. Uprzejmość?
Jest zwykłym człowiekiem , który tez ma złe dni.
Co do reszty ?Nie będę się rozpisywać ... Dla mnie 100 % lekarz i specjalista.
Polecam .

Pani doktor w zależności od humoru przyjmuje pacjentów. Czeka się na wizylę 5 miesięcy a następnie pacjent zostaje przyjmowany przez innego lekarza bo Pani Muklewicz miała zły humor . Wielu jej pacjentów wie jak NIEMIŁA, WULGARNA jest Pani Muklewicz tylko wszyscy się boją cokolwiek powiedzieć.